NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 



 DANE SĘDZIEGO
 Imię: 
 BRAK 
 Nazwisko: 
  
 OZPN: 
 BRAK 


 STATYSTYKA SĘDZIEGO 
 Drużyna 
 Mecze 
 Rezultaty 
 Zwycięstwa 
 Remisy 
 Porażki 
 1 
 1 
 0 
 0 
 7 
 1 
 2 
 4 
 3 
 0 
 2 
 1 
 12 
 4 
 3 
 5 
 1 
 1 
 0 
 0 
 78 
 48 
 13 
 17 
 30 
 23 
 4 
 3 
 90 
 35 
 23 
 32 
 62 
 17 
 9 
 36 
 29 
 8 
 3 
 18 
 28 
 0 
 4 
 24 
 99 
 56 
 16 
 27 
 54 
 10 
 16 
 28 
 89 
 47 
 19 
 23 
 56 
 19 
 5 
 32 
 90 
 56 
 13 
 21 
 88 
 32 
 19 
 37 
 56 
 26 
 8 
 22 
 92 
 26 
 20 
 46 
 28 
 5 
 6 
 17 
 55 
 15 
 9 
 31 
 90 
 31 
 17 
 42 
 1 
 0 
 0 
 1 
 43 
 26 
 10 
 7 
 22 
 15 
 6 
 1 
 24 
 10 
 1 
 13 
 2 
 0 
 1 
 1 
 2 
 0 
 1 
 1 
 2 
 0 
 1 
 1 
 2 
 0 
 1 
 1 
 25 
 9 
 4 
 12 
 2 
 0 
 1 
 1 
 2 
 0 
 1 
 1 
 2 
 0 
 1 
 1 
 23 
 4 
 4 
 15 
 2 
 0 
 1 
 1 
 2 
 0 
 1 
 1 
 25 
 20 
 1 
 4 
 2 
 0 
 0 
 2 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 25 
 6 
 6 
 13 
 25 
 9 
 2 
 14 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 1 
 0 
 1 
 0 
 0 
 1 
 23 
 8 
 4 
 11 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 1 
 0 
 0 
 23 
 15 
 4 
 4 
 1 
 0 
 0 
 1 
 24 
 10 
 3 
 11 
 1 
 0 
 0 
 1 
 23 
 10 
 2 
 11 
 1 
 0 
 0 
 1 
 2 
 0 
 1 
 1 
 10 
 2 
 6 
 2 
 6 
 1 
 2 
 3 
 2 
 0 
 0 
 2 
 2 
 0 
 0 
 2 
 4 
 1 
 0 
 3 
 6 
 0 
 2 
 4 
 4 
 0 
 1 
 3 
 2 
 0 
 1 
 1 
 4 
 1 
 1 
 2 
 4 
 1 
 0 
 3 
 4 
 1 
 1 
 2 
 2 
 0 
 0 
 2 
 2 
 0 
 1 
 1 
 4 
 1 
 2 
 1 
 2 
 1 
 0 
 1 
 2 
 1 
 0 
 1 
 2 
 1 
 0 
 1 
 2 
 1 
 1 
 0 
 2 
 1 
 0 
 1 
 2 
 1 
 0 
 1 
 2 
 1 
 0 
 1 
 9 
 5 
 0 
 4 
 1 
 0 
 1 
 0 
 62 
 17 
 15 
 30 
 62 
 25 
 17 
 20 
 23 
 1 
 2 
 20 
 23 
 10 
 6 
 7 
 21 
 8 
 5 
 8 
 22 
 16 
 1 
 5 
 23 
 7 
 6 
 10 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 17 
 8 
 4 
 5 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 1 
 0 
 0 
 34 
 21 
 5 
 8 
 34 
 18 
 8 
 8 
 34 
 13 
 5 
 16 
 34 
 11 
 7 
 16 
 34 
 9 
 7 
 18 
 34 
 9 
 6 
 19 
 15 
 2 
 3 
 10 
 17 
 2 
 7 
 8 
 16 
 6 
 6 
 4 
 17 
 7 
 4 
 6 
 19 
 6 
 4 
 9 
 17 
 3 
 4 
 10 
 20 
 14 
 4 
 2 
 17 
 6 
 6 
 5 
 16 
 7 
 7 
 2 
 15 
 4 
 4 
 7 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 0 
 1 
 0 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 0 
 1 
 0 
 1 
 0 
 1 
 0 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 1 
 0 
 3 
 0 
 2 
 1 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 12 
 0 
 0 
 12 
 6 
 0 
 0 
 6 
 4 
 1 
 0 
 3 
 2 
 0 
 0 
 2 
 2 
 0 
 2 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 4 
 2 
 1 
 1 
 1 
 1 
 0 
 0 
 1 
 0 
 0 
 1 
 22 
 12 
 6 
 4 
 2 
 2 
 0 
 0 
 34 
 18 
 11 
 5 
 1 
 0 
 0 
 1 
 34 
 10 
 8 
 16 
 1 
 0 
 1 
 0 
 8 
 2 
 4 
 2 
 1 
 0 
 1 
 0 
 2 
 1 
 0 
 1 
 2 
 0 
 0 
 2 
 4 
 3 
 1 
 0 
 1 
 1 
 0 
 0 
 3 
 2 
 0 
 1 
 2 
 2 
 0 
 0 
 2 
 0 
 0 
 2 
 1 
 1 
 0 
 0 
 10 
 3 
 2 
 5 
 8 
 2 
 5 
 1 
 2 
 2 
 0 
 0 
 2 
 1 
 0 
 1 
 2 
 0 
 0 
 2 
 1 
 0 
 1 
 0 
 62 
 22 
 13 
 27 
 18 
 8 
 7 
 3 
 2 
 1 
 0 
 1 
 1 
 1 
 0 
 0 
 2 
 2 
 0 
 0 
 4 
 1 
 0 
 3 
 9 
 0 
 0 
 9 
 1 
 1 
 0 
 0 
 2 
 0 
 2 
 0 
 2 
 2 
 0 
 0 
 16 
 3 
 7 
 6 
 1 
 0 
 0 
 1 
 4 
 4 
 0 
 0 
 5 
 2 
 0 
 3 
 6 
 5 
 0 
 1 
 1 
 1 
 0 
 0 
 101 
 48 
 23 
 30 
 207 
 87 
 57 
 63 
 10 
 3 
 3 
 4 
 RAZEM 175 zespołów 

 Mecze prowadzone przez sędziego:
 Lp. 
Data
 Mecz 
 Wynik 
 Żółte 
 Czerwone 
 1 
 2015-06-06 
 Pogoń Siedlce - Flota Świnoujscie  3:0 
  
  
 2 
 2015-05-30 
 Flota Świnoujscie - Bytovia Bytów  0:3 
  
  
 3 
 2015-05-23 
 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź  3:0 
  
  
 4 
 2015-05-23 
 Wigry Suwałki - Flota Świnoujscie  3:0 
  
  
 5 
 2015-05-20 
 Flota Świnoujscie - Wisła Płock  0:3 
  
  
 6 
 2015-05-17 
 Chojniczanka Chojnice - Flota Świnoujscie  3:0 
  
  
 7 
 2015-05-09 
 Flota Świnoujscie - Stomil Olsztyn  0:3 
  
  
 8 
 2015-03-08 
 Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz  0:3 
  
  
 9 
 2009-06-05 
 Kmita Zabierzów - Tur Turek  0:3 
  
  
 10 
 2009-06-05 
 Widzew Łódź - Odra Opole  3:0 
  
  
 11 
 2009-05-30 
 Zagłębie Lubin - Kmita Zabierzów  3:0 
  
  
 12 
 2009-05-30 
 Odra Opole - Górnik Łęczna  0:3 
  
  
 13 
 2009-05-23 
 Kmita Zabierzów - GKS Jastrzębie  0:3 
  
  
 14 
 2009-05-13 
 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kmita Zabierzów  3:0 
  
  
 15 
 2009-05-09 
 Motor Lublin - Kmita Zabierzów  3:0 
  
  
 16 
 2009-04-25 
 Warta Poznań - Kmita Zabierzów  3:0 
  
  
 17 
 2009-04-18 
 Odra Opole - Kmita Zabierzów  3:0 
  
  
 18 
 2009-04-11 
 Kmita Zabierzów - Górnik Łęczna  0:3 
  
  
 19 
 2009-04-04 
 Wisła Płock - Kmita Zabierzów  3:0 
  
  
 20 
 2009-03-28 
 Kmita Zabierzów - GKP Gorzów Wielkopolski  0:3 
  
  
 21 
 2009-03-21 
 Znicz Pruszków - Kmita Zabierzów  3:0 
  
  
 22 
 2009-03-14 
 Kmita Zabierzów - Dolcan Ząbki  0:3 
  
  
 23 
 2007-08-15 
 Górnik (ME) Zabrze - Wisła (ME) Kraków  5:4 
  
  
 24 
 2007-08-06 
 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Jagiellonia Białystok  1:1 
  
  
 25 
 2007-08-05 
 Zagłębie (ME) Sosnowiec - Odra (ME) Wodzisław Śląski  1:1 
  
  
 26 
 2007-07-29 
 Jagiellonia (ME) Białystok - Polonia (ME) Bytom  1:2 
  
  
 27 
 2007-05-01 
 TOR Dobrzeń Wielki - Raków Częstochowa  1:1 
  
  
 28 
 2007-04-28 
 Szczakowianka Jaworzno - Arka Nowa Sól  2:1 
  
  
 29 
 2007-04-28 
 GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów  1:0 
  
  
 30 
 2007-04-28 
 Rozwój Katowice - Lechia Zielona Góra  3:1 
  
  
 31 
 2007-04-28 
 Skalnik Gracze - Zagłębie II Lubin  2:2 
  
  
 32 
 2007-04-28 
 Polonia Słubice - TOR Dobrzeń Wielki  1:0 
  
  
 33 
 2007-04-28 
 GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Katowice  1:0 
  
  
 34 
 2007-04-28 
 Pogoń Świebodzin - Walka Makoszowy  0:0 
  
  
 35 
 2007-04-28 
 Raków Częstochowa - Gawin Królewska Wola  1:3 
  
  
 36 
 2007-04-22 
 Zagłębie II Lubin - Polonia Słubice  0:1 
  
  
 37 
 2007-04-21 
 Arka Nowa Sól - Gawin Królewska Wola  1:5 
  
  
 38 
 2007-04-21 
 Walka Makoszowy - Raków Częstochowa  0:2 
  
  
 39 
 2007-04-21 
 GKS Katowice - Pogoń Świebodzin  1:1 
  
  
 40 
 2007-04-21 
 TOR Dobrzeń Wielki - GKP Gorzów Wielkopolski  1:0 
  
  
 41 
 2007-04-21 
 Lechia Zielona Góra - Skalnik Gracze  2:0 
  
  
 42 
 2007-04-21 
 Chrobry Głogów - Rozwój Katowice  0:0 
  
  
 43 
 2007-04-21 
 Szczakowianka Jaworzno - GKS Jastrzębie  2:4 
  
  
 44 
 2007-04-18 
 Rozwój Katowice - Skalnik Gracze  4:1 
  
  
 45 
 2007-04-14 
 GKS Jastrzębie - Arka Nowa Sól  3:1 
  
  
 46 
 2007-04-14 
 Rozwój Katowice - Szczakowianka Jaworzno  1:1 
  
  
 47 
 2007-04-14 
 Skalnik Gracze - Chrobry Głogów  1:2 
  
  
 48 
 2007-04-14 
 Polonia Słubice - Lechia Zielona Góra  1:4 
  
  
 49 
 2007-04-14 
 GKP Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin  0:0 
  
  
 50 
 2007-04-14 
 Pogoń Świebodzin - TOR Dobrzeń Wielki  3:1 
  
  
 51 
 2007-04-14 
 Raków Częstochowa - GKS Katowice  0:0 
  
  
 52 
 2007-04-14 
 Gawin Królewska Wola - Walka Makoszowy  0:2 
  
  
 53 
 2007-04-07 
 Arka Gdynia - Widzew Łódź  3:0 
  
  
 54 
 2007-04-07 
 Arka Nowa Sól - Walka Makoszowy  0:0 
  
  
 55 
 2007-04-07 
 GKS Katowice - Gawin Królewska Wola  0:0 
  
  
 56 
 2007-04-07 
 Zagłębie II Lubin - Pogoń Świebodzin  3:1 
  
  
 57 
 2007-04-07 
 Lechia Zielona Góra - GKP Gorzów Wielkopolski  2:1 
  
  
 58 
 2007-04-07 
 Chrobry Głogów - Polonia Słubice  1:0 
  
  
 59 
 2007-04-07 
 Szczakowianka Jaworzno - Skalnik Gracze  1:0 
  
  
 60 
 2007-04-07 
 GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice  3:0 
  
  
 61 
 2007-04-04 
 Rozwój Katowice - GKP Gorzów Wielkopolski  0:0 
  
  
 62 
 2007-03-31 
 Raków Częstochowa - Zagłębie II Lubin  1:2 
  
  
 63 
 2007-03-31 
 Rozwój Katowice - Arka Nowa Sól  0:0 
  
  
 64 
 2007-03-31 
 Skalnik Gracze - GKS Jastrzębie  0:1 
  
  
 65 
 2007-03-31 
 Polonia Słubice - Szczakowianka Jaworzno  3:0 
  
  
 66 
 2007-03-31 
 GKP Gorzów Wielkopolski - Chrobry Głogów  3:0 
  
  
 67 
 2007-03-31 
 Pogoń Świebodzin - Lechia Zielona Góra  1:1 
  
  
 68 
 2007-03-31 
 Walka Makoszowy - GKS Katowice  0:3 
  
  
 69 
 2007-03-25 
 Zagłębie II Lubin - Gawin Królewska Wola  1:3 
  
  
 70 
 2007-03-24 
 Arka Nowa Sól - GKS Katowice  1:0 
  
  
 71 
 2007-03-24 
 TOR Dobrzeń Wielki - Walka Makoszowy  1:3 
  
  
 72 
 2007-03-24 
 Lechia Zielona Góra - Raków Częstochowa  1:2 
  
  
 73 
 2007-03-24 
 Chrobry Głogów - Pogoń Świebodzin  2:1 
  
  
 74 
 2007-03-24 
 Szczakowianka Jaworzno - GKP Gorzów Wielkopolski  1:1 
  
  
 75 
 2007-03-24 
 GKS Jastrzębie - Polonia Słubice  2:1 
  
  
 76 
 2007-03-21 
 Pogoń Świebodzin - Szczakowianka Jaworzno  1:0 
  
  
 77 
 2007-03-17 
 GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Jastrzębie  0:1 
  
  
 78 
 2006-11-19 
 Raków Częstochowa - Chrobry Głogów  1:1 
  
  
 79 
 2006-11-18 
 Walka Makoszowy - Zagłębie II Lubin  3:0 
  
  
 80 
 2006-11-18 
 Skalnik Gracze - Arka Nowa Sól  2:2 
  
  
 81 
 2006-11-18 
 Polonia Słubice - Rozwój Katowice  2:2 
  
  
 82 
 2006-11-18 
 Gawin Królewska Wola - Lechia Zielona Góra  2:1 
  
  
 83 
 2006-11-18 
 GKS Katowice - TOR Dobrzeń Wielki  7:0 
  
  
 84 
 2006-11-14 
 GKS Jastrzębie - Raków Częstochowa  1:0 
  
  
 85 
 2006-11-10 
 Skalnik Gracze - Polonia Słubice  0:2 
  
  
 86 
 2006-11-08 
 Zagłębie II Lubin - GKS Katowice  0:1 
  
  
 87 
 2006-11-08 
 Arka Nowa Sól - TOR Dobrzeń Wielki  0:0 
  
  
 88 
 2006-11-08 
 Lechia Zielona Góra - Walka Makoszowy  1:1 
  
  
 89 
 2006-11-08 
 Chrobry Głogów - Gawin Królewska Wola  0:1 
  
  
 90 
 2006-11-08 
 Szczakowianka Jaworzno - Raków Częstochowa  1:1 
  
  
 91 
 2006-11-08 
 GKS Jastrzębie - Pogoń Świebodzin  1:1 
  
  
 92 
 2006-11-05 
 Zagłębie II Lubin - TOR Dobrzeń Wielki  3:1 
  
  
 93 
 2006-11-04 
 Polonia Słubice - Arka Nowa Sól  2:0 
  
  
 94 
 2006-11-04 
 Skalnik Gracze - GKP Gorzów Wielkopolski  1:0 
  
  
 95 
 2006-11-04 
 Rozwój Katowice - Pogoń Świebodzin  1:0 
  
  
 96 
 2006-11-04 
 Szczakowianka Jaworzno - Gawin Królewska Wola  1:1 
  
  
 97 
 2006-11-04 
 Chrobry Głogów - Walka Makoszowy  1:4 
  
  
 98 
 2006-11-04 
 Lechia Zielona Góra - GKS Katowice  1:2 
  
  
 99 
 2006-10-29 
 TOR Dobrzeń Wielki - Lechia Zielona Góra  2:1 
  
  
 100 
 2006-10-28 
 Arka Nowa Sól - Zagłębie II Lubin  2:2 
  
  
 101 
 2006-10-28 
 GKS Katowice - Chrobry Głogów  3:2 
  
  
 102 
 2006-10-28 
 Walka Makoszowy - Szczakowianka Jaworzno  1:1 
  
  
 103 
 2006-10-28 
 Gawin Królewska Wola - GKS Jastrzębie  2:1 
  
  
 104 
 2006-10-28 
 Raków Częstochowa - Rozwój Katowice  1:0 
  
  
 105 
 2006-10-28 
 Pogoń Świebodzin - Skalnik Gracze  0:1 
  
  
 106 
 2006-10-28 
 GKP Gorzów Wielkopolski - Polonia Słubice  0:0 
  
  
 107 
 2006-10-21 
 Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 108 
 2006-10-21 
 GKP Gorzów Wielkopolski - Arka Nowa Sól  2:2 
  
  
 109 
 2006-10-21 
 Polonia Słubice - Pogoń Świebodzin  3:0 
  
  
 110 
 2006-10-21 
 Skalnik Gracze - Raków Częstochowa  0:2 
  
  
 111 
 2006-10-21 
 Rozwój Katowice - Gawin Królewska Wola  2:0 
  
  
 112 
 2006-10-21 
 GKS Jastrzębie - Walka Makoszowy  4:2 
  
  
 113 
 2006-10-21 
 Szczakowianka Jaworzno - GKS Katowice  0:1 
  
  
 114 
 2006-10-21 
 Chrobry Głogów - TOR Dobrzeń Wielki  2:1 
  
  
 115 
 2006-10-15 
 Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów  4:3 
  
  
 116 
 2006-10-07 
 Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie II Lubin  1:1 
  
  
 117 
 2006-10-07 
 Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól  0:3 
  
  
 118 
 2006-10-07 
 GKP Gorzów Wielkopolski - Raków Częstochowa  1:1 
  
  
 119 
 2006-10-07 
 Polonia Słubice - Gawin Królewska Wola  0:3 
  
  
 120 
 2006-10-07 
 Skalnik Gracze - Walka Makoszowy  3:0 
  
  
 121 
 2006-10-07 
 Chrobry Głogów - Lechia Zielona Góra  3:2 
  
  
 122 
 2006-10-07 
 GKS Katowice - Rozwój Katowice  0:0 
  
  
 123 
 2006-10-06 
 GKS Jastrzębie - TOR Dobrzeń Wielki  0:0 
  
  
 124 
 2006-10-01 
 Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie  0:2 
  
  
 125 
 2006-09-30 
 Arka Nowa Sól - Chrobry Głogów  0:2 
  
  
 126 
 2006-09-30 
 Lechia Zielona Góra - Szczakowianka Jaworzno  2:0 
  
  
 127 
 2006-09-30 
 TOR Dobrzeń Wielki - Rozwój Katowice  0:1 
  
  
 128 
 2006-09-30 
 GKS Katowice - Skalnik Gracze  0:1 
  
  
 129 
 2006-09-30 
 Walka Makoszowy - Polonia Słubice  1:1 
  
  
 130 
 2006-09-30 
 Gawin Królewska Wola - GKP Gorzów Wielkopolski  1:0 
  
  
 131 
 2006-09-30 
 Raków Częstochowa - Pogoń Świebodzin  2:1 
  
  
 132 
 2006-09-27 
 GKS Katowice - Arka Nowa Sól  2:0 
  
  
 133 
 2006-09-24 
 Polonia Słubice - GKS Katowice  1:1 
  
  
 134 
 2006-09-20 
 Walka Makoszowy - Gawin Królewska Wola  2:0 
  
  
 135 
 2006-09-17 
 Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie  1:2 
  
  
 136 
 2006-09-17 
 Gawin Królewska Wola - Raków Częstochowa  1:4 
  
  
 137 
 2006-09-16 
 Arka Nowa Sól - Szczakowianka Jaworzno  1:3 
  
  
 138 
 2006-09-16 
 Lechia Zielona Góra - Rozwój Katowice  0:0 
  
  
 139 
 2006-09-16 
 TOR Dobrzeń Wielki - Polonia Słubice  0:2 
  
  
 140 
 2006-09-16 
 GKS Katowice - GKP Gorzów Wielkopolski  1:2 
  
  
 141 
 2006-09-16 
 Walka Makoszowy - Pogoń Świebodzin  1:0 
  
  
 142 
 2006-09-09 
 Polonia Słubice - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 143 
 2006-09-09 
 Gawin Królewska Wola - Arka Nowa Sól  2:1 
  
  
 144 
 2006-09-09 
 Raków Częstochowa - Walka Makoszowy  1:1 
  
  
 145 
 2006-09-09 
 Pogoń Świebodzin - GKS Katowice  0:3 
  
  
 146 
 2006-09-09 
 GKP Gorzów Wielkopolski - TOR Dobrzeń Wielki  3:0 
  
  
 147 
 2006-09-09 
 Skalnik Gracze - Lechia Zielona Góra  1:1 
  
  
 148 
 2006-09-09 
 Rozwój Katowice - Chrobry Głogów  2:0 
  
  
 149 
 2006-09-09 
 GKS Jastrzębie - Szczakowianka Jaworzno  0:0 
  
  
 150 
 2006-09-05 
 GKS Katowice - Raków Częstochowa  0:0 
  
  
 151 
 2006-09-02 
 Zagłębie II Lubin - GKP Gorzów Wielkopolski  0:2 
  
  
 152 
 2006-09-02 
 Arka Nowa Sól - GKS Jastrzębie  1:1 
  
  
 153 
 2006-09-02 
 Szczakowianka Jaworzno - Rozwój Katowice  1:2 
  
  
 154 
 2006-09-02 
 Chrobry Głogów - Skalnik Gracze  0:0 
  
  
 155 
 2006-09-02 
 Lechia Zielona Góra - Polonia Słubice  1:0 
  
  
 156 
 2006-09-02 
 TOR Dobrzeń Wielki - Pogoń Świebodzin  0:1 
  
  
 157 
 2006-08-05 
 Pogoń Świebodzin - GKS Jastrzębie  0:3 
  
  
 158 
 2006-07-27 
 Dinamo Mińsk - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 159 
 2006-06-15 
 Pogoń Oleśnica - Łużyce Lubań  8:0 
  
  
 160 
 2006-06-15 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - MKS Oława  1:0 
  
  
 161 
 2006-06-15 
 BKS Bolesławiec - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  0:2 
  
  
 162 
 2006-06-15 
 Piast Nowa Ruda - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:3 
  
  
 163 
 2006-06-15 
 Polonia Trzebnica - Polonia/Sparta Świdnica  1:0 
  
  
 164 
 2006-06-15 
 Prochowiczanka Prochowice - Zagłębie II Lubin  1:8 
  
  
 165 
 2006-06-15 
 KP Brzeg Dolny - Nysa Zgorzelec  4:2 
  
  
 166 
 2006-06-15 
 GKS Kobierzyce - AKS Strzegom  0:0 
  
  
 167 
 2006-06-15 
 Górnik Złotoryja - Chrobry Nowogrodziec  1:0 
  
  
 168 
 2006-06-10 
 Łużyce Lubań - BKS Bolesławiec  2:1 
  
  
 169 
 2006-06-10 
 Piast Nowa Ruda - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:5 
  
  
 170 
 2006-06-10 
 Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica  0:1 
  
  
 171 
 2006-06-10 
 Prochowiczanka Prochowice - MKS Oława  0:2 
  
  
 172 
 2006-06-10 
 KP Brzeg Dolny - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  3:2 
  
  
 173 
 2006-06-10 
 GKS Kobierzyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:2 
  
  
 174 
 2006-06-10 
 Górnik Złotoryja - Polonia/Sparta Świdnica  5:2 
  
  
 175 
 2006-06-10 
 Chrobry Nowogrodziec - Zagłębie II Lubin  2:4 
  
  
 176 
 2006-06-10 
 AKS Strzegom - Nysa Zgorzelec  0:2 
  
  
 177 
 2006-06-03 
 Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań  3:1 
  
  
 178 
 2006-06-03 
 Zagłębie II Lubin - AKS Strzegom  2:0 
  
  
 179 
 2006-06-03 
 Polonia/Sparta Świdnica - Chrobry Nowogrodziec  0:1 
  
  
 180 
 2006-06-03 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Złotoryja  4:0 
  
  
 181 
 2006-06-03 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - GKS Kobierzyce  3:2 
  
  
 182 
 2006-06-03 
 MKS Oława - KP Brzeg Dolny  2:0 
  
  
 183 
 2006-06-03 
 Pogoń Oleśnica - Prochowiczanka Prochowice  3:1 
  
  
 184 
 2006-06-03 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia Trzebnica  1:0 
  
  
 185 
 2006-06-03 
 BKS Bolesławiec - Piast Nowa Ruda  1:0 
  
  
 186 
 2006-05-28 
 Chrobry Nowogrodziec - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:4 
  
  
 187 
 2006-05-28 
 AKS Strzegom - Polonia/Sparta Świdnica  0:0 
  
  
 188 
 2006-05-27 
 Łużyce Lubań - Piast Nowa Ruda  3:1 
  
  
 189 
 2006-05-27 
 Polonia Trzebnica - BKS Bolesławiec  3:0 
  
  
 190 
 2006-05-27 
 Prochowiczanka Prochowice - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  1:2 
  
  
 191 
 2006-05-27 
 KP Brzeg Dolny - Pogoń Oleśnica  1:1 
  
  
 192 
 2006-05-27 
 GKS Kobierzyce - MKS Oława  2:3 
  
  
 193 
 2006-05-27 
 Górnik Złotoryja - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  1:3 
  
  
 194 
 2006-05-27 
 Nysa Zgorzelec - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 195 
 2006-05-24 
 Zagłębie II Lubin - Łużyce Lubań  2:0 
  
  
 196 
 2006-05-24 
 Polonia/Sparta Świdnica - Nysa Zgorzelec  2:1 
  
  
 197 
 2006-05-24 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom  3:0 
  
  
 198 
 2006-05-24 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Chrobry Nowogrodziec  1:1 
  
  
 199 
 2006-05-24 
 MKS Oława - Górnik Złotoryja  2:0 
  
  
 200 
 2006-05-24 
 Pogoń Oleśnica - GKS Kobierzyce  1:1 
  
  
 201 
 2006-05-24 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - KP Brzeg Dolny  2:0 
  
  
 202 
 2006-05-24 
 BKS Bolesławiec - Prochowiczanka Prochowice  0:2 
  
  
 203 
 2006-05-24 
 Piast Nowa Ruda - Polonia Trzebnica  0:2 
  
  
 204 
 2006-05-21 
 Chrobry Nowogrodziec - MKS Oława  0:3 
  
  
 205 
 2006-05-21 
 AKS Strzegom - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  1:3 
  
  
 206 
 2006-05-20 
 Łużyce Lubań - Polonia Trzebnica  1:0 
  
  
 207 
 2006-05-20 
 Prochowiczanka Prochowice - Piast Nowa Ruda  2:3 
  
  
 208 
 2006-05-20 
 KP Brzeg Dolny - BKS Bolesławiec  2:2 
  
  
 209 
 2006-05-20 
 Górnik Złotoryja - Pogoń Oleśnica  0:0 
  
  
 210 
 2006-05-20 
 Nysa Zgorzelec - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:0 
  
  
 211 
 2006-05-20 
 Zagłębie II Lubin - Polonia/Sparta Świdnica  3:1 
  
  
 212 
 2006-05-19 
 GKS Kobierzyce - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:3 
  
  
 213 
 2006-05-13 
 Polonia/Sparta Świdnica - Łużyce Lubań  2:3 
  
  
 214 
 2006-05-13 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Zagłębie II Lubin  0:1 
  
  
 215 
 2006-05-13 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Nysa Zgorzelec  2:1 
  
  
 216 
 2006-05-13 
 MKS Oława - AKS Strzegom  0:1 
  
  
 217 
 2006-05-13 
 Pogoń Oleśnica - Chrobry Nowogrodziec  1:0 
  
  
 218 
 2006-05-13 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Górnik Złotoryja  3:0 
  
  
 219 
 2006-05-13 
 BKS Bolesławiec - GKS Kobierzyce  0:1 
  
  
 220 
 2006-05-13 
 Piast Nowa Ruda - KP Brzeg Dolny  1:1 
  
  
 221 
 2006-05-13 
 Polonia Trzebnica - Prochowiczanka Prochowice  1:0 
  
  
 222 
 2006-05-07 
 Chrobry Nowogrodziec - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  2:1 
  
  
 223 
 2006-05-07 
 AKS Strzegom - Pogoń Oleśnica  2:0 
  
  
 224 
 2006-05-07 
 Polonia/Sparta Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:3 
  
  
 225 
 2006-05-06 
 Łużyce Lubań - Prochowiczanka Prochowice  0:0 
  
  
 226 
 2006-05-06 
 KP Brzeg Dolny - Polonia Trzebnica  0:0 
  
  
 227 
 2006-05-06 
 GKS Kobierzyce - Piast Nowa Ruda  1:0 
  
  
 228 
 2006-05-06 
 Górnik Złotoryja - BKS Bolesławiec  0:2 
  
  
 229 
 2006-05-06 
 Nysa Zgorzelec - MKS Oława  1:1 
  
  
 230 
 2006-05-06 
 Zagłębie II Lubin - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  3:2 
  
  
 231 
 2006-05-03 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Łużyce Lubań  2:0 
  
  
 232 
 2006-05-03 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Polonia/Sparta Świdnica  3:4 
  
  
 233 
 2006-05-03 
 MKS Oława - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 234 
 2006-05-03 
 Pogoń Oleśnica - Nysa Zgorzelec  2:2 
  
  
 235 
 2006-05-03 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - AKS Strzegom  3:2 
  
  
 236 
 2006-05-03 
 BKS Bolesławiec - Chrobry Nowogrodziec  2:1 
  
  
 237 
 2006-05-03 
 Piast Nowa Ruda - Górnik Złotoryja  1:1 
  
  
 238 
 2006-05-03 
 Polonia Trzebnica - GKS Kobierzyce  1:1 
  
  
 239 
 2006-05-03 
 Prochowiczanka Prochowice - KP Brzeg Dolny  0:0 
  
  
 240 
 2006-04-30 
 Chrobry Nowogrodziec - Piast Nowa Ruda  3:0 
  
  
 241 
 2006-04-30 
 Zagłębie II Lubin - Pogoń Oleśnica  0:0 
  
  
 242 
 2006-04-29 
 Łużyce Lubań - KP Brzeg Dolny  3:0 
  
  
 243 
 2006-04-29 
 GKS Kobierzyce - Prochowiczanka Prochowice  2:3 
  
  
 244 
 2006-04-29 
 Górnik Złotoryja - Polonia Trzebnica  4:0 
  
  
 245 
 2006-04-29 
 AKS Strzegom - BKS Bolesławiec  1:1 
  
  
 246 
 2006-04-29 
 Nysa Zgorzelec - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  2:1 
  
  
 247 
 2006-04-29 
 Polonia/Sparta Świdnica - MKS Oława  3:2 
  
  
 248 
 2006-04-29 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  3:0 
  
  
 249 
 2006-04-22 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Łużyce Lubań  7:0 
  
  
 250 
 2006-04-22 
 MKS Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:1 
  
  
 251 
 2006-04-22 
 Pogoń Oleśnica - Polonia/Sparta Świdnica  3:2 
  
  
 252 
 2006-04-22 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Zagłębie II Lubin  0:0 
  
  
 253 
 2006-04-22 
 BKS Bolesławiec - Nysa Zgorzelec  2:0 
  
  
 254 
 2006-04-22 
 Piast Nowa Ruda - AKS Strzegom  2:1 
  
  
 255 
 2006-04-22 
 Polonia Trzebnica - Chrobry Nowogrodziec  1:0 
  
  
 256 
 2006-04-22 
 Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja  1:0 
  
  
 257 
 2006-04-21 
 KP Brzeg Dolny - GKS Kobierzyce  2:0 
  
  
 258 
 2006-04-19 
 Piast Nowa Ruda - MKS Oława  0:0 
  
  
 259 
 2006-04-15 
 Łużyce Lubań - GKS Kobierzyce  1:1 
  
  
 260 
 2006-04-15 
 Górnik Złotoryja - KP Brzeg Dolny  3:1 
  
  
 261 
 2006-04-15 
 Chrobry Nowogrodziec - Prochowiczanka Prochowice  2:3 
  
  
 262 
 2006-04-15 
 AKS Strzegom - Polonia Trzebnica  1:1 
  
  
 263 
 2006-04-15 
 Nysa Zgorzelec - Piast Nowa Ruda  2:0 
  
  
 264 
 2006-04-15 
 Zagłębie II Lubin - BKS Bolesławiec  3:1 
  
  
 265 
 2006-04-15 
 Polonia/Sparta Świdnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:1 
  
  
 266 
 2006-04-15 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Pogoń Oleśnica  1:0 
  
  
 267 
 2006-04-15 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - MKS Oława  1:0 
  
  
 268 
 2006-04-12 
 Łużyce Lubań - Chrobry Nowogrodziec  2:1 
  
  
 269 
 2006-04-12 
 AKS Strzegom - Górnik Złotoryja  1:1 
  
  
 270 
 2006-04-12 
 Nysa Zgorzelec - GKS Kobierzyce  0:4 
  
  
 271 
 2006-04-12 
 Zagłębie II Lubin - KP Brzeg Dolny  5:0 
  
  
 272 
 2006-04-12 
 Polonia/Sparta Świdnica - Prochowiczanka Prochowice  4:2 
  
  
 273 
 2006-04-12 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica  4:0 
  
  
 274 
 2006-04-12 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Piast Nowa Ruda  2:0 
  
  
 275 
 2006-04-12 
 MKS Oława - BKS Bolesławiec  1:1 
  
  
 276 
 2006-04-12 
 Pogoń Oleśnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:1 
  
  
 277 
 2006-04-08 
 MKS Oława - Łużyce Lubań  4:0 
  
  
 278 
 2006-04-08 
 Pogoń Oleśnica - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  1:1 
  
  
 279 
 2006-04-08 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie  4:1 
  
  
 280 
 2006-04-08 
 BKS Bolesławiec - Polonia/Sparta Świdnica  3:0 
  
  
 281 
 2006-04-08 
 Piast Nowa Ruda - Zagłębie II Lubin  1:1 
  
  
 282 
 2006-04-08 
 Polonia Trzebnica - Nysa Zgorzelec  1:1 
  
  
 283 
 2006-04-08 
 Prochowiczanka Prochowice - AKS Strzegom  1:2 
  
  
 284 
 2006-04-08 
 KP Brzeg Dolny - Chrobry Nowogrodziec  1:2 
  
  
 285 
 2006-04-08 
 GKS Kobierzyce - Górnik Złotoryja  3:2 
  
  
 286 
 2006-04-02 
 Chrobry Nowogrodziec - GKS Kobierzyce  0:4 
  
  
 287 
 2006-04-02 
 AKS Strzegom - KP Brzeg Dolny  2:0 
  
  
 288 
 2006-04-02 
 Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica  0:0 
  
  
 289 
 2006-04-01 
 Łużyce Lubań - Górnik Złotoryja  0:3 
  
  
 290 
 2006-04-01 
 Nysa Zgorzelec - Prochowiczanka Prochowice  3:3 
  
  
 291 
 2006-04-01 
 Polonia/Sparta Świdnica - Piast Nowa Ruda  4:1 
  
  
 292 
 2006-04-01 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - BKS Bolesławiec  1:0 
  
  
 293 
 2006-04-01 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  1:1 
  
  
 294 
 2006-04-01 
 MKS Oława - Pogoń Oleśnica  0:1 
  
  
 295 
 2006-03-29 
 Górnik Złotoryja - Nysa Zgorzelec  3:1 
  
  
 296 
 2005-11-27 
 Prochowiczanka Prochowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie  3:0 
  
  
 297 
 2005-11-27 
 KP Brzeg Dolny - Polonia/Sparta Świdnica  0:3 
  
  
 298 
 2005-11-26 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Łużyce Lubań  6:0 
  
  
 299 
 2005-11-26 
 BKS Bolesławiec - Pogoń Oleśnica  2:1 
  
  
 300 
 2005-11-26 
 Polonia Trzebnica - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  1:2 
  
  
 301 
 2005-11-26 
 GKS Kobierzyce - Zagłębie II Lubin  2:4 
  
  
 302 
 2005-11-26 
 AKS Strzegom - Chrobry Nowogrodziec  1:1 
  
  
 303 
 2005-11-20 
 Łużyce Lubań - AKS Strzegom  4:1 
  
  
 304 
 2005-11-20 
 Zagłębie II Lubin - Górnik Złotoryja  4:1 
  
  
 305 
 2005-11-19 
 Nysa Zgorzelec - Chrobry Nowogrodziec  7:0 
  
  
 306 
 2005-11-19 
 Polonia/Sparta Świdnica - GKS Kobierzyce  4:0 
  
  
 307 
 2005-11-19 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - KP Brzeg Dolny  2:2 
  
  
 308 
 2005-11-19 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Prochowiczanka Prochowice  1:2 
  
  
 309 
 2005-11-19 
 Pogoń Oleśnica - Piast Nowa Ruda  6:1 
  
  
 310 
 2005-11-19 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - BKS Bolesławiec  2:0 
  
  
 311 
 2005-11-18 
 MKS Oława - Polonia Trzebnica  2:0 
  
  
 312 
 2005-11-13 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Nowa Ruda  1:1 
  
  
 313 
 2005-11-13 
 MKS Oława - Prochowiczanka Prochowice  2:1 
  
  
 314 
 2005-11-13 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Kobierzyce  4:3 
  
  
 315 
 2005-11-11 
 BKS Bolesławiec - Łużyce Lubań  0:0 
  
  
 316 
 2005-11-11 
 Pogoń Oleśnica - Polonia Trzebnica  0:2 
  
  
 317 
 2005-11-11 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - KP Brzeg Dolny  3:0 
  
  
 318 
 2005-11-11 
 Polonia/Sparta Świdnica - Górnik Złotoryja  3:2 
  
  
 319 
 2005-11-11 
 Zagłębie II Lubin - Chrobry Nowogrodziec  4:1 
  
  
 320 
 2005-11-11 
 Nysa Zgorzelec - AKS Strzegom  2:0 
  
  
 321 
 2005-11-06 
 Chrobry Nowogrodziec - Polonia/Sparta Świdnica  3:3 
  
  
 322 
 2005-11-06 
 Prochowiczanka Prochowice - Pogoń Oleśnica  2:2 
  
  
 323 
 2005-11-05 
 Łużyce Lubań - Nysa Zgorzelec  1:1 
  
  
 324 
 2005-11-05 
 AKS Strzegom - Zagłębie II Lubin  1:2 
  
  
 325 
 2005-11-05 
 Górnik Złotoryja - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:4 
  
  
 326 
 2005-11-05 
 GKS Kobierzyce - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  2:2 
  
  
 327 
 2005-11-05 
 KP Brzeg Dolny - MKS Oława  1:3 
  
  
 328 
 2005-11-05 
 Polonia Trzebnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  2:1 
  
  
 329 
 2005-11-05 
 Piast Nowa Ruda - BKS Bolesławiec  0:3 
  
  
 330 
 2005-10-30 
 Zagłębie II Lubin - Nysa Zgorzelec  4:1 
  
  
 331 
 2005-10-29 
 Piast Nowa Ruda - Łużyce Lubań  4:2 
  
  
 332 
 2005-10-29 
 BKS Bolesławiec - Polonia Trzebnica  0:0 
  
  
 333 
 2005-10-29 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Prochowiczanka Prochowice  2:0 
  
  
 334 
 2005-10-29 
 Pogoń Oleśnica - KP Brzeg Dolny  1:1 
  
  
 335 
 2005-10-29 
 MKS Oława - GKS Kobierzyce  5:2 
  
  
 336 
 2005-10-29 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Górnik Złotoryja  3:1 
  
  
 337 
 2005-10-29 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Chrobry Nowogrodziec  1:3 
  
  
 338 
 2005-10-29 
 Polonia/Sparta Świdnica - AKS Strzegom  0:1 
  
  
 339 
 2005-10-23 
 Prochowiczanka Prochowice - BKS Bolesławiec  0:2 
  
  
 340 
 2005-10-22 
 Łużyce Lubań - Zagłębie II Lubin  0:2 
  
  
 341 
 2005-10-22 
 Nysa Zgorzelec - Polonia/Sparta Świdnica  1:1 
  
  
 342 
 2005-10-22 
 Górnik Złotoryja - MKS Oława  1:2 
  
  
 343 
 2005-10-22 
 GKS Kobierzyce - Pogoń Oleśnica  3:0 
  
  
 344 
 2005-10-22 
 KP Brzeg Dolny - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:0 
  
  
 345 
 2005-10-22 
 Polonia Trzebnica - Piast Nowa Ruda  1:0 
  
  
 346 
 2005-10-21 
 Chrobry Nowogrodziec - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  0:2 
  
  
 347 
 2005-10-19 
 AKS Strzegom - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:4 
  
  
 348 
 2005-10-15 
 Polonia Trzebnica - Łużyce Lubań  2:1 
  
  
 349 
 2005-10-15 
 Piast Nowa Ruda - Prochowiczanka Prochowice  0:0 
  
  
 350 
 2005-10-15 
 BKS Bolesławiec - KP Brzeg Dolny  1:1 
  
  
 351 
 2005-10-15 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - GKS Kobierzyce  1:0 
  
  
 352 
 2005-10-15 
 Pogoń Oleśnica - Górnik Złotoryja  1:0 
  
  
 353 
 2005-10-15 
 MKS Oława - Chrobry Nowogrodziec  3:0 
  
  
 354 
 2005-10-15 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - AKS Strzegom  2:0 
  
  
 355 
 2005-10-15 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Zgorzelec  6:0 
  
  
 356 
 2005-10-15 
 Polonia/Sparta Świdnica - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 357 
 2005-10-08 
 Łużyce Lubań - Polonia/Sparta Świdnica  5:3 
  
  
 358 
 2005-10-08 
 Zagłębie II Lubin - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:1 
  
  
 359 
 2005-10-08 
 AKS Strzegom - MKS Oława  1:1 
  
  
 360 
 2005-10-08 
 Górnik Złotoryja - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:2 
  
  
 361 
 2005-10-08 
 GKS Kobierzyce - BKS Bolesławiec  2:1 
  
  
 362 
 2005-10-08 
 KP Brzeg Dolny - Piast Nowa Ruda  2:0 
  
  
 363 
 2005-10-08 
 Prochowiczanka Prochowice - Polonia Trzebnica  3:0 
  
  
 364 
 2005-10-07 
 Nysa Zgorzelec - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  1:2 
  
  
 365 
 2005-10-07 
 Chrobry Nowogrodziec - Pogoń Oleśnica  2:3 
  
  
 366 
 2005-10-05 
 Zagłębie II Lubin - MKS Oława  4:0 
  
  
 367 
 2005-10-02 
 Prochowiczanka Prochowice - Łużyce Lubań  2:0 
  
  
 368 
 2005-10-01 
 Polonia Trzebnica - KP Brzeg Dolny  1:0 
  
  
 369 
 2005-10-01 
 Piast Nowa Ruda - GKS Kobierzyce  1:0 
  
  
 370 
 2005-10-01 
 BKS Bolesławiec - Górnik Złotoryja  6:1 
  
  
 371 
 2005-10-01 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Chrobry Nowogrodziec  2:1 
  
  
 372 
 2005-10-01 
 Pogoń Oleśnica - AKS Strzegom  1:0 
  
  
 373 
 2005-10-01 
 MKS Oława - Nysa Zgorzelec  1:0 
  
  
 374 
 2005-10-01 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Zagłębie II Lubin  2:0 
  
  
 375 
 2005-10-01 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia/Sparta Świdnica  6:3 
  
  
 376 
 2005-09-28 
 Chrobry Nowogrodziec - BKS Bolesławiec  2:1 
  
  
 377 
 2005-09-27 
 Polonia/Sparta Świdnica - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  3:0 
  
  
 378 
 2005-09-24 
 Łużyce Lubań - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:2 
  
  
 379 
 2005-09-24 
 Nysa Zgorzelec - Pogoń Oleśnica  1:3 
  
  
 380 
 2005-09-24 
 AKS Strzegom - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  1:4 
  
  
 381 
 2005-09-24 
 Górnik Złotoryja - Piast Nowa Ruda  2:0 
  
  
 382 
 2005-09-24 
 GKS Kobierzyce - Polonia Trzebnica  1:2 
  
  
 383 
 2005-09-24 
 KP Brzeg Dolny - Prochowiczanka Prochowice  1:1 
  
  
 384 
 2005-09-21 
 KP Brzeg Dolny - Łużyce Lubań  1:0 
  
  
 385 
 2005-09-21 
 Prochowiczanka Prochowice - GKS Kobierzyce  4:1 
  
  
 386 
 2005-09-21 
 Polonia Trzebnica - Górnik Złotoryja  1:2 
  
  
 387 
 2005-09-21 
 Piast Nowa Ruda - Chrobry Nowogrodziec  2:1 
  
  
 388 
 2005-09-21 
 BKS Bolesławiec - AKS Strzegom  2:0 
  
  
 389 
 2005-09-21 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Nysa Zgorzelec  2:0 
  
  
 390 
 2005-09-21 
 Pogoń Oleśnica - Zagłębie II Lubin  1:1 
  
  
 391 
 2005-09-21 
 MKS Oława - Polonia/Sparta Świdnica  2:0 
  
  
 392 
 2005-09-21 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Orzeł Ząbkowice Śląskie  2:1 
  
  
 393 
 2005-09-17 
 Łużyce Lubań - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  2:1 
  
  
 394 
 2005-09-17 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKS Oława  2:2 
  
  
 395 
 2005-09-17 
 Polonia/Sparta Świdnica - Pogoń Oleśnica  2:1 
  
  
 396 
 2005-09-17 
 Zagłębie II Lubin - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  6:2 
  
  
 397 
 2005-09-17 
 AKS Strzegom - Piast Nowa Ruda  3:1 
  
  
 398 
 2005-09-17 
 Chrobry Nowogrodziec - Polonia Trzebnica  2:2 
  
  
 399 
 2005-09-17 
 Górnik Złotoryja - Prochowiczanka Prochowice  0:0 
  
  
 400 
 2005-09-17 
 GKS Kobierzyce - KP Brzeg Dolny  2:1 
  
  
 401 
 2005-09-16 
 Nysa Zgorzelec - BKS Bolesławiec  0:1 
  
  
 402 
 2005-09-11 
 Prochowiczanka Prochowice - Chrobry Nowogrodziec  0:1 
  
  
 403 
 2005-09-10 
 GKS Kobierzyce - Łużyce Lubań  2:1 
  
  
 404 
 2005-09-10 
 KP Brzeg Dolny - Górnik Złotoryja  1:1 
  
  
 405 
 2005-09-10 
 Polonia Trzebnica - AKS Strzegom  3:1 
  
  
 406 
 2005-09-10 
 Piast Nowa Ruda - Nysa Zgorzelec  1:0 
  
  
 407 
 2005-09-10 
 BKS Bolesławiec - Zagłębie II Lubin  0:7 
  
  
 408 
 2005-09-10 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia/Sparta Świdnica  2:1 
  
  
 409 
 2005-09-10 
 Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:1 
  
  
 410 
 2005-09-10 
 MKS Oława - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  1:0 
  
  
 411 
 2005-09-07 
 Łużyce Lubań - MKS Oława  1:0 
  
  
 412 
 2005-09-07 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Pogoń Oleśnica  0:0 
  
  
 413 
 2005-09-07 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  3:1 
  
  
 414 
 2005-09-07 
 Polonia/Sparta Świdnica - BKS Bolesławiec  0:0 
  
  
 415 
 2005-09-07 
 Zagłębie II Lubin - Piast Nowa Ruda  2:2 
  
  
 416 
 2005-09-07 
 Nysa Zgorzelec - Polonia Trzebnica  2:0 
  
  
 417 
 2005-09-07 
 AKS Strzegom - Prochowiczanka Prochowice  2:1 
  
  
 418 
 2005-09-07 
 Chrobry Nowogrodziec - KP Brzeg Dolny  0:1 
  
  
 419 
 2005-09-07 
 Górnik Złotoryja - GKS Kobierzyce  3:4 
  
  
 420 
 2005-09-04 
 Prochowiczanka Prochowice - Nysa Zgorzelec  0:3 
  
  
 421 
 2005-09-03 
 Górnik Złotoryja - Łużyce Lubań  2:2 
  
  
 422 
 2005-09-03 
 GKS Kobierzyce - Chrobry Nowogrodziec  2:2 
  
  
 423 
 2005-09-03 
 KP Brzeg Dolny - AKS Strzegom  0:3 
  
  
 424 
 2005-09-03 
 Polonia Trzebnica - Zagłębie II Lubin  0:0 
  
  
 425 
 2005-09-03 
 Piast Nowa Ruda - Polonia/Sparta Świdnica  0:2 
  
  
 426 
 2005-09-03 
 BKS Bolesławiec - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:0 
  
  
 427 
 2005-09-03 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  0:0 
  
  
 428 
 2005-09-03 
 Pogoń Oleśnica - MKS Oława  0:1 
  
  
 429 
 2005-08-28 
 AKS Strzegom - GKS Kobierzyce  1:0 
  
  
 430 
 2005-08-28 
 Chrobry Nowogrodziec - Górnik Złotoryja  0:1 
  
  
 431 
 2005-08-27 
 Łużyce Lubań - Pogoń Oleśnica  0:2 
  
  
 432 
 2005-08-27 
 MKS Oława - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  3:0 
  
  
 433 
 2005-08-27 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - BKS Bolesławiec  2:2 
  
  
 434 
 2005-08-27 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda  5:0 
  
  
 435 
 2005-08-27 
 Polonia/Sparta Świdnica - Polonia Trzebnica  0:0 
  
  
 436 
 2005-08-27 
 Zagłębie II Lubin - Prochowiczanka Prochowice  3:3 
  
  
 437 
 2005-08-27 
 Nysa Zgorzelec - KP Brzeg Dolny  3:1 
  
  
 438 
 2005-08-21 
 Chrobry Nowogrodziec - Łużyce Lubań  2:1 
  
  
 439 
 2005-08-21 
 Prochowiczanka Prochowice - Polonia/Sparta Świdnica  2:1 
  
  
 440 
 2005-08-20 
 Górnik Złotoryja - AKS Strzegom  3:2 
  
  
 441 
 2005-08-20 
 GKS Kobierzyce - Nysa Zgorzelec  2:2 
  
  
 442 
 2005-08-20 
 KP Brzeg Dolny - Zagłębie II Lubin  0:2 
  
  
 443 
 2005-08-20 
 Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  2:4 
  
  
 444 
 2005-08-20 
 Piast Nowa Ruda - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  1:3 
  
  
 445 
 2005-08-20 
 BKS Bolesławiec - MKS Oława  1:2 
  
  
 446 
 2005-08-20 
 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Pogoń Oleśnica  0:1 
  
  
 447 
 2005-08-17 
 Chrobry Nowogrodziec - Nysa Zgorzelec  0:0 
  
  
 448 
 2005-08-14 
 Chrobry Nowogrodziec - AKS Strzegom  4:1 
  
  
 449 
 2005-08-13 
 Łużyce Lubań - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:2 
  
  
 450 
 2005-08-13 
 Pogoń Oleśnica - BKS Bolesławiec  3:0 
  
  
 451 
 2005-08-13 
 MKS Oława - Piast Nowa Ruda  0:0 
  
  
 452 
 2005-08-13 
 Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Polonia Trzebnica  4:2 
  
  
 453 
 2005-08-13 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Prochowiczanka Prochowice  1:0 
  
  
 454 
 2005-08-13 
 Polonia/Sparta Świdnica - KP Brzeg Dolny  2:0 
  
  
 455 
 2005-08-13 
 Zagłębie II Lubin - GKS Kobierzyce  6:1 
  
  
 456 
 2005-08-13 
 Nysa Zgorzelec - Górnik Złotoryja  1:1 
  
  
 457 
 2005-08-10 
 AKS Strzegom - Łużyce Lubań  0:4 
  
  
 458 
 2005-08-10 
 Górnik Złotoryja - Zagłębie II Lubin  2:2 
  
  
 459 
 2005-08-10 
 GKS Kobierzyce - Polonia/Sparta Świdnica  5:2 
  
  
 460 
 2005-08-10 
 KP Brzeg Dolny - Orzeł Ząbkowice Śląskie  2:1 
  
  
 461 
 2005-08-10 
 Prochowiczanka Prochowice - Górnik/Zagłębie Wałbrzych  2:2 
  
  
 462 
 2005-08-10 
 Polonia Trzebnica - MKS Oława  1:3 
  
  
 463 
 2005-08-10 
 Piast Nowa Ruda - Pogoń Oleśnica  0:7 
  
  
 464 
 2005-08-10 
 BKS Bolesławiec - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  4:0 
  
  
 465 
 2005-06-18 
 BKS Bolesławiec - Pogoń Oleśnica  3:4 
  
  
 466 
 2005-06-18 
 Kuźnia Jawor - Nysa Zgorzelec  2:1 
  
  
 467 
 2005-06-18 
 KP Brzeg Dolny - Zagłębie II Lubin  2:0 
  
  
 468 
 2005-06-18 
 Julia Szklarska Poręba - Łużyce Lubań  1:2 
  
  
 469 
 2005-06-18 
 Górnik Wałbrzych - Sparta Świdnica  0:3 
  
  
 470 
 2005-06-18 
 Gawin Królewska Wola - Piast Nowa Ruda  2:1 
  
  
 471 
 2005-06-18 
 Prochowiczanka Prochowice - Karkonosze Jelenia Góra  8:0 
  
  
 472 
 2005-06-18 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław  4:1 
  
  
 473 
 2005-06-17 
 MKS Oława - Polonia Trzebnica  3:2 
  
  
 474 
 2005-06-11 
 Śląsk II Wrocław - MKS Oława  0:3 
  
  
 475 
 2005-06-11 
 Karkonosze Jelenia Góra - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:3 
  
  
 476 
 2005-06-11 
 Piast Nowa Ruda - Prochowiczanka Prochowice  1:2 
  
  
 477 
 2005-06-11 
 Sparta Świdnica - Gawin Królewska Wola  1:1 
  
  
 478 
 2005-06-11 
 Łużyce Lubań - Górnik Wałbrzych  0:1 
  
  
 479 
 2005-06-11 
 Zagłębie II Lubin - Julia Szklarska Poręba  0:2 
  
  
 480 
 2005-06-11 
 Nysa Zgorzelec - KP Brzeg Dolny  3:0 
  
  
 481 
 2005-06-11 
 Pogoń Oleśnica - Kuźnia Jawor  1:0 
  
  
 482 
 2005-06-11 
 Polonia Trzebnica - BKS Bolesławiec  2:0 
  
  
 483 
 2005-06-05 
 Prochowiczanka Prochowice - Sparta Świdnica  3:2 
  
  
 484 
 2005-06-05 
 Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra  5:0 
  
  
 485 
 2005-06-04 
 Kuźnia Jawor - Polonia Trzebnica  3:1 
  
  
 486 
 2005-06-04 
 KP Brzeg Dolny - Pogoń Oleśnica  1:2 
  
  
 487 
 2005-06-04 
 Julia Szklarska Poręba - Nysa Zgorzelec  1:4 
  
  
 488 
 2005-06-04 
 Górnik Wałbrzych - Zagłębie II Lubin  3:0 
  
  
 489 
 2005-06-04 
 Gawin Królewska Wola - Łużyce Lubań  1:0 
  
  
 490 
 2005-06-04 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda  3:1 
  
  
 491 
 2005-06-03 
 MKS Oława - BKS Bolesławiec  2:0 
  
  
 492 
 2005-06-01 
 Gawin Królewska Wola - Nysa Zgorzelec  3:1 
  
  
 493 
 2005-06-01 
 Zagłębie (JS) Lubin - Kuźnia (JS) Jawor  10:1 
  
  
 494 
 2005-06-01 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - BKS (JS) Bolesławiec  2:5 
  
  
 495 
 2005-06-01 
 Miedź (JS) Legnica - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  6:0 
  
  
 496 
 2005-06-01 
 Górnik (JS) Polkowice - Polonia (JS) Świdnica  1:1 
  
  
 497 
 2005-06-01 
 Sparta (JS) Świdnica - Polar (JS) Wrocław  2:0 
  
  
 498 
 2005-06-01 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Parasol (JS) Wrocław  0:3 
  
  
 499 
 2005-06-01 
 Górnik (JS) Wałbrzych - SP (JS) Głogów  2:5 
  
  
 500 
 2005-06-01 
 Ślęza (JS) Wrocław - Śląsk (JS) Wrocław  2:2 
  
  
 501 
 2005-05-31 
 MKS Oława - Kuźnia Jawor  2:0 
  
  
 502 
 2005-05-29 
 Zagłębie II Lubin - Gawin Królewska Wola  2:3 
  
  
 503 
 2005-05-29 
 Nysa Zgorzelec - Górnik Wałbrzych  1:1 
  
  
 504 
 2005-05-28 
 Karkonosze Jelenia Góra - MKS Oława  0:3 
  
  
 505 
 2005-05-28 
 Piast Nowa Ruda - Śląsk II Wrocław  2:1 
  
  
 506 
 2005-05-28 
 Sparta Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:1 
  
  
 507 
 2005-05-28 
 Łużyce Lubań - Prochowiczanka Prochowice  2:2 
  
  
 508 
 2005-05-28 
 Pogoń Oleśnica - Julia Szklarska Poręba  7:0 
  
  
 509 
 2005-05-28 
 Polonia Trzebnica - KP Brzeg Dolny  1:1 
  
  
 510 
 2005-05-28 
 BKS Bolesławiec - Kuźnia Jawor  0:0 
  
  
 511 
 2005-05-28 
 Śląsk (JS) Wrocław - Zagłębie (JS) Lubin  0:2 
  
  
 512 
 2005-05-28 
 SP (JS) Głogów - Ślęza (JS) Wrocław  3:3 
  
  
 513 
 2005-05-28 
 Parasol (JS) Wrocław - Górnik (JS) Wałbrzych  4:1 
  
  
 514 
 2005-05-28 
 Polar (JS) Wrocław - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  7:2 
  
  
 515 
 2005-05-28 
 Polonia (JS) Świdnica - Sparta (JS) Świdnica  0:1 
  
  
 516 
 2005-05-28 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Górnik (JS) Polkowice  3:2 
  
  
 517 
 2005-05-28 
 BKS (JS) Bolesławiec - Miedź (JS) Legnica  5:3 
  
  
 518 
 2005-05-28 
 Kuźnia (JS) Jawor - Olimpia (JS) Kamienna Góra  10:2 
  
  
 519 
 2005-05-25 
 KP Brzeg Dolny - BKS Bolesławiec  0:4 
  
  
 520 
 2005-05-25 
 Julia Szklarska Poręba - Polonia Trzebnica  0:1 
  
  
 521 
 2005-05-25 
 Górnik Wałbrzych - Pogoń Oleśnica  2:1 
  
  
 522 
 2005-05-25 
 Prochowiczanka Prochowice - Zagłębie II Lubin  3:1 
  
  
 523 
 2005-05-25 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Łużyce Lubań  0:1 
  
  
 524 
 2005-05-25 
 Śląsk II Wrocław - Sparta Świdnica  1:1 
  
  
 525 
 2005-05-25 
 Karkonosze Jelenia Góra - Piast Nowa Ruda  2:3 
  
  
 526 
 2005-05-22 
 Zagłębie II Lubin - Orzeł Ząbkowice Śląskie  2:2 
  
  
 527 
 2005-05-21 
 Piast Nowa Ruda - MKS Oława  3:2 
  
  
 528 
 2005-05-21 
 Sparta Świdnica - Karkonosze Jelenia Góra  2:1 
  
  
 529 
 2005-05-21 
 Łużyce Lubań - Śląsk II Wrocław  3:1 
  
  
 530 
 2005-05-21 
 Nysa Zgorzelec - Prochowiczanka Prochowice  1:0 
  
  
 531 
 2005-05-21 
 Pogoń Oleśnica - Gawin Królewska Wola  2:1 
  
  
 532 
 2005-05-21 
 Polonia Trzebnica - Górnik Wałbrzych  2:1 
  
  
 533 
 2005-05-21 
 BKS Bolesławiec - Julia Szklarska Poręba  3:1 
  
  
 534 
 2005-05-21 
 Kuźnia Jawor - KP Brzeg Dolny  1:1 
  
  
 535 
 2005-05-21 
 Zagłębie (JS) Lubin - Olimpia (JS) Kamienna Góra  15:0 
  
  
 536 
 2005-05-21 
 Miedź (JS) Legnica - Kuźnia (JS) Jawor  5:1 
  
  
 537 
 2005-05-21 
 Górnik (JS) Polkowice - BKS (JS) Bolesławiec  2:0 
  
  
 538 
 2005-05-21 
 Sparta (JS) Świdnica - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  0:0 
  
  
 539 
 2005-05-21 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Polonia (JS) Świdnica  0:1 
  
  
 540 
 2005-05-21 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Polar (JS) Wrocław  1:0 
  
  
 541 
 2005-05-21 
 Ślęza (JS) Wrocław - Parasol (JS) Wrocław  3:0 
  
  
 542 
 2005-05-21 
 Śląsk (JS) Wrocław - SP (JS) Głogów  4:0 
  
  
 543 
 2005-05-18 
 KP Brzeg Dolny - Karkonosze Jelenia Góra  3:0 
  
  
 544 
 2005-05-18 
 SP (JS) Głogów - Zagłębie (JS) Lubin  3:0 
  
  
 545 
 2005-05-18 
 Polonia (JS) Świdnica - Górnik (JS) Wałbrzych  0:4 
  
  
 546 
 2005-05-18 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  1:3 
  
  
 547 
 2005-05-18 
 BKS (JS) Bolesławiec - Sparta (JS) Świdnica  2:0 
  
  
 548 
 2005-05-18 
 Kuźnia (JS) Jawor - Górnik (JS) Polkowice  3:0 
  
  
 549 
 2005-05-18 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Miedź (JS) Legnica  0:16 
  
  
 550 
 2005-05-15 
 Julia Szklarska Poręba - Kuźnia Jawor  0:0 
  
  
 551 
 2005-05-15 
 Prochowiczanka Prochowice - Pogoń Oleśnica  1:4 
  
  
 552 
 2005-05-14 
 MKS Oława - KP Brzeg Dolny  0:1 
  
  
 553 
 2005-05-14 
 Górnik Wałbrzych - BKS Bolesławiec  3:1 
  
  
 554 
 2005-05-14 
 Gawin Królewska Wola - Polonia Trzebnica  2:1 
  
  
 555 
 2005-05-14 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Zgorzelec  2:3 
  
  
 556 
 2005-05-14 
 Karkonosze Jelenia Góra - Łużyce Lubań  2:1 
  
  
 557 
 2005-05-14 
 Piast Nowa Ruda - Sparta Świdnica  1:2 
  
  
 558 
 2005-05-14 
 Zagłębie (JS) Lubin - Miedź (JS) Legnica  4:0 
  
  
 559 
 2005-05-14 
 Górnik (JS) Polkowice - Olimpia (JS) Kamienna Góra  2:0 
  
  
 560 
 2005-05-14 
 Sparta (JS) Świdnica - Kuźnia (JS) Jawor  0:2 
  
  
 561 
 2005-05-14 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - BKS (JS) Bolesławiec  2:4 
  
  
 562 
 2005-05-14 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  3:0 
  
  
 563 
 2005-05-14 
 Ślęza (JS) Wrocław - Polonia (JS) Świdnica  1:1 
  
  
 564 
 2005-05-14 
 Śląsk (JS) Wrocław - Polar (JS) Wrocław  0:1 
  
  
 565 
 2005-05-14 
 SP (JS) Głogów - Parasol (JS) Wrocław  2:3 
  
  
 566 
 2005-05-11 
 Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin  0:1 
  
  
 567 
 2005-05-08 
 Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra  7:0 
  
  
 568 
 2005-05-07 
 Sparta Świdnica - MKS Oława  3:1 
  
  
 569 
 2005-05-07 
 Łużyce Lubań - Piast Nowa Ruda  2:1 
  
  
 570 
 2005-05-07 
 Nysa Zgorzelec - Śląsk II Wrocław  1:0 
  
  
 571 
 2005-05-07 
 Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:0 
  
  
 572 
 2005-05-07 
 Polonia Trzebnica - Prochowiczanka Prochowice  3:2 
  
  
 573 
 2005-05-07 
 BKS Bolesławiec - Gawin Królewska Wola  1:2 
  
  
 574 
 2005-05-07 
 Kuźnia Jawor - Górnik Wałbrzych  0:0 
  
  
 575 
 2005-05-07 
 KP Brzeg Dolny - Julia Szklarska Poręba  0:1 
  
  
 576 
 2005-05-07 
 Parasol (JS) Wrocław - Zagłębie (JS) Lubin  3:1 
  
  
 577 
 2005-05-07 
 Polar (JS) Wrocław - SP (JS) Głogów  2:1 
  
  
 578 
 2005-05-07 
 Polonia (JS) Świdnica - Śląsk (JS) Wrocław  1:6 
  
  
 579 
 2005-05-07 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Ślęza (JS) Wrocław  4:1 
  
  
 580 
 2005-05-07 
 BKS (JS) Bolesławiec - Górnik (JS) Wałbrzych  1:4 
  
  
 581 
 2005-05-07 
 Kuźnia (JS) Jawor - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  2:1 
  
  
 582 
 2005-05-07 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Sparta (JS) Świdnica  0:1 
  
  
 583 
 2005-05-07 
 Miedź (JS) Legnica - Górnik (JS) Polkowice  1:1 
  
  
 584 
 2005-05-03 
 Zagłębie (JS) Lubin - Górnik (JS) Wałbrzych  7:0 
  
  
 585 
 2005-05-03 
 Ślęza (JS) Wrocław - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  1:0 
  
  
 586 
 2005-05-03 
 Śląsk (JS) Wrocław - Sparta (JS) Świdnica  6:0 
  
  
 587 
 2005-05-03 
 SP (JS) Głogów - Górnik (JS) Polkowice  1:6 
  
  
 588 
 2005-05-03 
 Parasol (JS) Wrocław - Miedź (JS) Legnica  1:5 
  
  
 589 
 2005-05-03 
 Polar (JS) Wrocław - Olimpia (JS) Kamienna Góra  9:6 
  
  
 590 
 2005-05-03 
 Polonia (JS) Świdnica - Kuźnia (JS) Jawor  0:0 
  
  
 591 
 2005-05-03 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - BKS (JS) Bolesławiec  4:0 
  
  
 592 
 2005-05-01 
 Prochowiczanka Prochowice - BKS Bolesławiec  1:2 
  
  
 593 
 2005-05-01 
 Śląsk II Wrocław - Pogoń Oleśnica  0:3 
  
  
 594 
 2005-04-30 
 MKS Oława - Julia Szklarska Poręba  6:2 
  
  
 595 
 2005-04-30 
 Górnik Wałbrzych - KP Brzeg Dolny  2:0 
  
  
 596 
 2005-04-30 
 Gawin Królewska Wola - Kuźnia Jawor  1:0 
  
  
 597 
 2005-04-30 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica  2:0 
  
  
 598 
 2005-04-30 
 Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Zgorzelec  0:1 
  
  
 599 
 2005-04-30 
 Piast Nowa Ruda - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 600 
 2005-04-30 
 Sparta Świdnica - Łużyce Lubań  0:0 
  
  
 601 
 2005-04-30 
 Zagłębie (JS) Lubin - Górnik (JS) Polkowice  6:2 
  
  
 602 
 2005-04-30 
 Miedź (JS) Legnica - Sparta (JS) Świdnica  1:0 
  
  
 603 
 2005-04-30 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Olimpia (JS) Kamienna Góra  1:1 
  
  
 604 
 2005-04-30 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Kuźnia (JS) Jawor  2:2 
  
  
 605 
 2005-04-30 
 Ślęza (JS) Wrocław - BKS (JS) Bolesławiec  1:3 
  
  
 606 
 2005-04-30 
 Śląsk (JS) Wrocław - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  2:0 
  
  
 607 
 2005-04-30 
 SP (JS) Głogów - Polonia (JS) Świdnica  0:1 
  
  
 608 
 2005-04-30 
 Parasol (JS) Wrocław - Polar (JS) Wrocław  2:3 
  
  
 609 
 2005-04-27 
 Łużyce Lubań - MKS Oława  0:1 
  
  
 610 
 2005-04-27 
 Zagłębie II Lubin - Sparta Świdnica  2:1 
  
  
 611 
 2005-04-27 
 Nysa Zgorzelec - Piast Nowa Ruda  4:1 
  
  
 612 
 2005-04-27 
 Pogoń Oleśnica - Karkonosze Jelenia Góra  4:2 
  
  
 613 
 2005-04-27 
 Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław  2:0 
  
  
 614 
 2005-04-27 
 BKS Bolesławiec - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:0 
  
  
 615 
 2005-04-27 
 Kuźnia Jawor - Prochowiczanka Prochowice  2:0 
  
  
 616 
 2005-04-27 
 KP Brzeg Dolny - Gawin Królewska Wola  1:5 
  
  
 617 
 2005-04-27 
 Julia Szklarska Poręba - Górnik Wałbrzych  3:1 
  
  
 618 
 2005-04-24 
 Prochowiczanka Prochowice - KP Brzeg Dolny  0:1 
  
  
 619 
 2005-04-24 
 Śląsk II Wrocław - BKS Bolesławiec  0:0 
  
  
 620 
 2005-04-23 
 MKS Oława - Górnik Wałbrzych  3:1 
  
  
 621 
 2005-04-23 
 Gawin Królewska Wola - Julia Szklarska Poręba  2:0 
  
  
 622 
 2005-04-23 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Kuźnia Jawor  1:0 
  
  
 623 
 2005-04-23 
 Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Trzebnica  0:1 
  
  
 624 
 2005-04-23 
 Piast Nowa Ruda - Pogoń Oleśnica  0:1 
  
  
 625 
 2005-04-23 
 Sparta Świdnica - Nysa Zgorzelec  0:1 
  
  
 626 
 2005-04-23 
 Łużyce Lubań - Zagłębie II Lubin  0:1 
  
  
 627 
 2005-04-23 
 Polar (JS) Wrocław - Zagłębie (JS) Lubin  0:1 
  
  
 628 
 2005-04-23 
 Polonia (JS) Świdnica - Parasol (JS) Wrocław  1:3 
  
  
 629 
 2005-04-23 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - SP (JS) Głogów  2:1 
  
  
 630 
 2005-04-23 
 BKS (JS) Bolesławiec - Śląsk (JS) Wrocław  3:5 
  
  
 631 
 2005-04-23 
 Kuźnia (JS) Jawor - Ślęza (JS) Wrocław  3:1 
  
  
 632 
 2005-04-23 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Górnik (JS) Wałbrzych  1:3 
  
  
 633 
 2005-04-23 
 Miedź (JS) Legnica - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  5:0 
  
  
 634 
 2005-04-23 
 Górnik (JS) Polkowice - Sparta (JS) Świdnica  1:2 
  
  
 635 
 2005-04-17 
 Zagłębie II Lubin - MKS Oława  1:0 
  
  
 636 
 2005-04-17 
 KP Brzeg Dolny - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:1 
  
  
 637 
 2005-04-17 
 Julia Szklarska Poręba - Prochowiczanka Prochowice  3:2 
  
  
 638 
 2005-04-16 
 Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań  0:2 
  
  
 639 
 2005-04-16 
 Pogoń Oleśnica - Sparta Świdnica  3:1 
  
  
 640 
 2005-04-16 
 Polonia Trzebnica - Piast Nowa Ruda  1:1 
  
  
 641 
 2005-04-16 
 BKS Bolesławiec - Karkonosze Jelenia Góra  1:1 
  
  
 642 
 2005-04-16 
 Kuźnia Jawor - Śląsk II Wrocław  1:1 
  
  
 643 
 2005-04-16 
 Górnik Wałbrzych - Gawin Królewska Wola  2:1 
  
  
 644 
 2005-04-16 
 Zagłębie (JS) Lubin - Sparta (JS) Świdnica  2:3 
  
  
 645 
 2005-04-16 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Górnik (JS) Polkowice  1:0 
  
  
 646 
 2005-04-16 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Miedź (JS) Legnica  0:2 
  
  
 647 
 2005-04-16 
 Ślęza (JS) Wrocław - Olimpia (JS) Kamienna Góra  3:1 
  
  
 648 
 2005-04-16 
 Śląsk (JS) Wrocław - Kuźnia (JS) Jawor  0:1 
  
  
 649 
 2005-04-16 
 SP (JS) Głogów - BKS (JS) Bolesławiec  3:1 
  
  
 650 
 2005-04-16 
 Parasol (JS) Wrocław - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  3:0 
  
  
 651 
 2005-04-16 
 Polar (JS) Wrocław - Polonia (JS) Świdnica  1:0 
  
  
 652 
 2005-04-13 
 Pogoń Oleśnica - MKS Oława  3:0 
  
  
 653 
 2005-04-13 
 Polonia Trzebnica - Nysa Zgorzelec  1:1 
  
  
 654 
 2005-04-13 
 BKS Bolesławiec - Zagłębie II Lubin  1:2 
  
  
 655 
 2005-04-13 
 Kuźnia Jawor - Łużyce Lubań  1:2 
  
  
 656 
 2005-04-13 
 KP Brzeg Dolny - Sparta Świdnica  3:1 
  
  
 657 
 2005-04-13 
 Julia Szklarska Poręba - Piast Nowa Ruda  2:2 
  
  
 658 
 2005-04-13 
 Górnik Wałbrzych - Karkonosze Jelenia Góra  0:0 
  
  
 659 
 2005-04-13 
 Gawin Królewska Wola - Śląsk II Wrocław  2:0 
  
  
 660 
 2005-04-13 
 Prochowiczanka Prochowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:0 
  
  
 661 
 2005-04-10 
 Prochowiczanka Prochowice - Górnik Wałbrzych  2:1 
  
  
 662 
 2005-04-10 
 Śląsk II Wrocław - KP Brzeg Dolny  0:1 
  
  
 663 
 2005-04-10 
 Zagłębie II Lubin - Nysa Zgorzelec  3:1 
  
  
 664 
 2005-04-09 
 MKS Oława - Gawin Królewska Wola  1:1 
  
  
 665 
 2005-04-09 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Julia Szklarska Poręba  5:1 
  
  
 666 
 2005-04-09 
 Karkonosze Jelenia Góra - Kuźnia Jawor  4:1 
  
  
 667 
 2005-04-09 
 Piast Nowa Ruda - BKS Bolesławiec  0:2 
  
  
 668 
 2005-04-09 
 Sparta Świdnica - Polonia Trzebnica  2:1 
  
  
 669 
 2005-04-09 
 Łużyce Lubań - Pogoń Oleśnica  2:1 
  
  
 670 
 2005-04-09 
 Polonia (JS) Świdnica - Zagłębie (JS) Lubin  0:5 
  
  
 671 
 2005-04-09 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Polar (JS) Wrocław  5:4 
  
  
 672 
 2005-04-09 
 BKS (JS) Bolesławiec - Parasol (JS) Wrocław  1:3 
  
  
 673 
 2005-04-09 
 Kuźnia (JS) Jawor - SP (JS) Głogów  4:1 
  
  
 674 
 2005-04-09 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Śląsk (JS) Wrocław  0:5 
  
  
 675 
 2005-04-09 
 Miedź (JS) Legnica - Ślęza (JS) Wrocław  2:0 
  
  
 676 
 2005-04-09 
 Górnik (JS) Polkowice - Górnik (JS) Wałbrzych  1:2 
  
  
 677 
 2005-04-09 
 Sparta (JS) Świdnica - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  2:2 
  
  
 678 
 2005-04-02 
 Nysa Zgorzelec - MKS Oława  1:2 
  
  
 679 
 2005-04-02 
 Pogoń Oleśnica - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 680 
 2005-04-02 
 Polonia Trzebnica - Łużyce Lubań  0:0 
  
  
 681 
 2005-04-02 
 BKS Bolesławiec - Sparta Świdnica  1:0 
  
  
 682 
 2005-04-02 
 Kuźnia Jawor - Piast Nowa Ruda  1:1 
  
  
 683 
 2005-04-02 
 Julia Szklarska Poręba - Śląsk II Wrocław  1:4 
  
  
 684 
 2005-04-02 
 Górnik Wałbrzych - Orzeł Ząbkowice Śląskie  3:0 
  
  
 685 
 2005-04-02 
 Gawin Królewska Wola - Prochowiczanka Prochowice  3:0 
  
  
 686 
 2005-04-02 
 Zagłębie (JS) Lubin - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  6:2 
  
  
 687 
 2005-04-02 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Sparta (JS) Świdnica  0:1 
  
  
 688 
 2005-04-02 
 Ślęza (JS) Wrocław - Górnik (JS) Polkowice  1:0 
  
  
 689 
 2005-04-02 
 Śląsk (JS) Wrocław - Miedź (JS) Legnica  0:1 
  
  
 690 
 2005-04-02 
 SP (JS) Głogów - Olimpia (JS) Kamienna Góra  3:0 
  
  
 691 
 2005-04-02 
 Parasol (JS) Wrocław - Kuźnia (JS) Jawor  3:1 
  
  
 692 
 2005-04-02 
 Polar (JS) Wrocław - BKS (JS) Bolesławiec  7:0 
  
  
 693 
 2005-04-02 
 Polonia (JS) Świdnica - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  2:0 
  
  
 694 
 2005-03-30 
 MKS Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:0 
  
  
 695 
 2005-03-30 
 Śląsk II Wrocław - Prochowiczanka Prochowice  0:0 
  
  
 696 
 2005-03-30 
 Karkonosze Jelenia Góra - Gawin Królewska Wola  0:3 
  
  
 697 
 2005-03-30 
 Piast Nowa Ruda - Górnik Wałbrzych  0:0 
  
  
 698 
 2005-03-30 
 Sparta Świdnica - Julia Szklarska Poręba  4:0 
  
  
 699 
 2005-03-30 
 Łużyce Lubań - KP Brzeg Dolny  1:0 
  
  
 700 
 2005-03-30 
 Zagłębie II Lubin - Kuźnia Jawor  1:0 
  
  
 701 
 2005-03-30 
 Nysa Zgorzelec - BKS Bolesławiec  0:1 
  
  
 702 
 2005-03-30 
 Pogoń Oleśnica - Polonia Trzebnica  1:0 
  
  
 703 
 2005-03-26 
 MKS Oława - Prochowiczanka Prochowice  2:0 
  
  
 704 
 2005-03-26 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Gawin Królewska Wola  2:2 
  
  
 705 
 2005-03-26 
 Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych  1:2 
  
  
 706 
 2005-03-26 
 Karkonosze Jelenia Góra - Julia Szklarska Poręba  0:3 
  
  
 707 
 2005-03-26 
 Piast Nowa Ruda - KP Brzeg Dolny  1:1 
  
  
 708 
 2005-03-26 
 Sparta Świdnica - Kuźnia Jawor  4:0 
  
  
 709 
 2005-03-26 
 Łużyce Lubań - BKS Bolesławiec  1:1 
  
  
 710 
 2005-03-24 
 Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica  0:0 
  
  
 711 
 2005-03-24 
 Nysa Zgorzelec - Pogoń Oleśnica  2:3 
  
  
 712 
 2005-03-20 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Zagłębie (JS) Lubin  0:5 
  
  
 713 
 2005-03-20 
 BKS (JS) Bolesławiec - Polonia (JS) Świdnica  4:1 
  
  
 714 
 2005-03-20 
 Kuźnia (JS) Jawor - Polar (JS) Wrocław  5:1 
  
  
 715 
 2005-03-20 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Parasol (JS) Wrocław  0:3 
  
  
 716 
 2005-03-20 
 Miedź (JS) Legnica - SP (JS) Głogów  2:1 
  
  
 717 
 2005-03-20 
 Górnik (JS) Polkowice - Śląsk (JS) Wrocław  0:3 
  
  
 718 
 2005-03-20 
 Sparta (JS) Świdnica - Ślęza (JS) Wrocław  3:1 
  
  
 719 
 2005-03-20 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Górnik (JS) Wałbrzych  0:0 
  
  
 720 
 2004-11-14 
 Zagłębie II Lubin - KP Brzeg Dolny  5:3 
  
  
 721 
 2004-11-14 
 Śląsk II Wrocław - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:3 
  
  
 722 
 2004-11-13 
 Polonia Trzebnica - MKS Oława  1:0 
  
  
 723 
 2004-11-13 
 Pogoń Oleśnica - BKS Bolesławiec  2:0 
  
  
 724 
 2004-11-13 
 Nysa Zgorzelec - Kuźnia Jawor  1:1 
  
  
 725 
 2004-11-13 
 Łużyce Lubań - Julia Szklarska Poręba  2:2 
  
  
 726 
 2004-11-13 
 Sparta Świdnica - Górnik Wałbrzych  2:3 
  
  
 727 
 2004-11-13 
 Piast Nowa Ruda - Gawin Królewska Wola  1:2 
  
  
 728 
 2004-11-13 
 Karkonosze Jelenia Góra - Prochowiczanka Prochowice  0:4 
  
  
 729 
 2004-11-13 
 BKS (JS) Bolesławiec - Zagłębie (JS) Lubin  5:4 
  
  
 730 
 2004-11-13 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Kuźnia (JS) Jawor  2:2 
  
  
 731 
 2004-11-13 
 Polonia (JS) Świdnica - Olimpia (JS) Kamienna Góra  2:0 
  
  
 732 
 2004-11-13 
 Polar (JS) Wrocław - Miedź (JS) Legnica  0:7 
  
  
 733 
 2004-11-13 
 Parasol (JS) Wrocław - Górnik (JS) Polkowice  4:1 
  
  
 734 
 2004-11-13 
 SP (JS) Głogów - Sparta (JS) Świdnica  2:2 
  
  
 735 
 2004-11-13 
 Śląsk (JS) Wrocław - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  3:0 
  
  
 736 
 2004-11-13 
 Ślęza (JS) Wrocław - Górnik (JS) Wałbrzych  3:1 
  
  
 737 
 2004-11-11 
 SP (JS) Głogów - Śląsk (JS) Wrocław  2:4 
  
  
 738 
 2004-11-06 
 MKS Oława - Śląsk II Wrocław  2:1 
  
  
 739 
 2004-11-06 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Karkonosze Jelenia Góra  2:1 
  
  
 740 
 2004-11-06 
 Prochowiczanka Prochowice - Piast Nowa Ruda  4:0 
  
  
 741 
 2004-11-06 
 Gawin Królewska Wola - Sparta Świdnica  1:2 
  
  
 742 
 2004-11-06 
 Górnik Wałbrzych - Łużyce Lubań  1:1 
  
  
 743 
 2004-11-06 
 KP Brzeg Dolny - Nysa Zgorzelec  0:1 
  
  
 744 
 2004-11-06 
 Kuźnia Jawor - Pogoń Oleśnica  0:0 
  
  
 745 
 2004-11-06 
 BKS Bolesławiec - Polonia Trzebnica  2:0 
  
  
 746 
 2004-11-06 
 Zagłębie (JS) Lubin - Ślęza (JS) Wrocław  1:0 
  
  
 747 
 2004-11-06 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Śląsk (JS) Wrocław  0:5 
  
  
 748 
 2004-11-06 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - SP (JS) Głogów  0:1 
  
  
 749 
 2004-11-06 
 Sparta (JS) Świdnica - Parasol (JS) Wrocław  2:2 
  
  
 750 
 2004-11-06 
 Górnik (JS) Polkowice - Polar (JS) Wrocław  4:0 
  
  
 751 
 2004-11-06 
 Miedź (JS) Legnica - Polonia (JS) Świdnica  4:3 
  
  
 752 
 2004-11-06 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  1:5 
  
  
 753 
 2004-11-06 
 Kuźnia (JS) Jawor - BKS (JS) Bolesławiec  1:2 
  
  
 754 
 2004-10-30 
 BKS (JS) Bolesławiec - Olimpia (JS) Kamienna Góra  6:5 
  
  
 755 
 2004-10-30 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Miedź (JS) Legnica  1:4 
  
  
 756 
 2004-10-30 
 Polonia (JS) Świdnica - Górnik (JS) Polkowice  1:3 
  
  
 757 
 2004-10-30 
 Polar (JS) Wrocław - Sparta (JS) Świdnica  3:1 
  
  
 758 
 2004-10-30 
 Parasol (JS) Wrocław - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  5:0 
  
  
 759 
 2004-10-30 
 SP (JS) Głogów - Górnik (JS) Wałbrzych  5:1 
  
  
 760 
 2004-10-30 
 Śląsk (JS) Wrocław - Ślęza (JS) Wrocław  2:1 
  
  
 761 
 2004-10-23 
 Zagłębie (JS) Lubin - Śląsk (JS) Wrocław  1:1 
  
  
 762 
 2004-10-23 
 Ślęza (JS) Wrocław - SP (JS) Głogów  1:4 
  
  
 763 
 2004-10-23 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Parasol (JS) Wrocław  2:3 
  
  
 764 
 2004-10-23 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Polar (JS) Wrocław  2:0 
  
  
 765 
 2004-10-23 
 Sparta (JS) Świdnica - Polonia (JS) Świdnica  4:0 
  
  
 766 
 2004-10-23 
 Górnik (JS) Polkowice - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  4:2 
  
  
 767 
 2004-10-23 
 Miedź (JS) Legnica - BKS (JS) Bolesławiec  9:0 
  
  
 768 
 2004-10-23 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Kuźnia (JS) Jawor  3:1 
  
  
 769 
 2004-10-16 
 Łużyce Lubań - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:2 
  
  
 770 
 2004-10-16 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Zagłębie (JS) Lubin  2:7 
  
  
 771 
 2004-10-16 
 Kuźnia (JS) Jawor - Miedź (JS) Legnica  0:4 
  
  
 772 
 2004-10-16 
 BKS (JS) Bolesławiec - Górnik (JS) Polkowice  0:3 
  
  
 773 
 2004-10-16 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Sparta (JS) Świdnica  5:2 
  
  
 774 
 2004-10-16 
 Polonia (JS) Świdnica - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  3:4 
  
  
 775 
 2004-10-16 
 Polar (JS) Wrocław - Górnik (JS) Wałbrzych  0:0 
  
  
 776 
 2004-10-16 
 Parasol (JS) Wrocław - Ślęza (JS) Wrocław  1:0 
  
  
 777 
 2004-10-10 
 Śląsk II Wrocław - Łużyce Lubań  3:2 
  
  
 778 
 2004-10-10 
 Julia Szklarska Poręba - BKS Bolesławiec  0:0 
  
  
 779 
 2004-10-09 
 MKS Oława - Piast Nowa Ruda  1:0 
  
  
 780 
 2004-10-09 
 Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Świdnica  0:2 
  
  
 781 
 2004-10-09 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 782 
 2004-10-09 
 Prochowiczanka Prochowice - Nysa Zgorzelec  2:0 
  
  
 783 
 2004-10-09 
 Gawin Królewska Wola - Pogoń Oleśnica  3:2 
  
  
 784 
 2004-10-09 
 Górnik Wałbrzych - Polonia Trzebnica  1:0 
  
  
 785 
 2004-10-09 
 KP Brzeg Dolny - Kuźnia Jawor  1:0 
  
  
 786 
 2004-10-09 
 Zagłębie (JS) Lubin - SP (JS) Głogów  4:0 
  
  
 787 
 2004-10-09 
 Śląsk (JS) Wrocław - Parasol (JS) Wrocław  4:0 
  
  
 788 
 2004-10-09 
 Ślęza (JS) Wrocław - Polar (JS) Wrocław  0:0 
  
  
 789 
 2004-10-09 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Polonia (JS) Świdnica  3:3 
  
  
 790 
 2004-10-09 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  0:0 
  
  
 791 
 2004-10-09 
 Sparta (JS) Świdnica - BKS (JS) Bolesławiec  2:0 
  
  
 792 
 2004-10-09 
 Górnik (JS) Polkowice - Kuźnia (JS) Jawor  4:2 
  
  
 793 
 2004-10-09 
 Miedź (JS) Legnica - Olimpia (JS) Kamienna Góra  6:0 
  
  
 794 
 2004-10-02 
 Miedź (JS) Legnica - Zagłębie (JS) Lubin  3:1 
  
  
 795 
 2004-10-02 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Górnik (JS) Polkowice  1:4 
  
  
 796 
 2004-10-02 
 Kuźnia (JS) Jawor - Sparta (JS) Świdnica  1:1 
  
  
 797 
 2004-10-02 
 BKS (JS) Bolesławiec - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  1:3 
  
  
 798 
 2004-10-02 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Górnik (JS) Wałbrzych  2:0 
  
  
 799 
 2004-10-02 
 Polonia (JS) Świdnica - Ślęza (JS) Wrocław  1:2 
  
  
 800 
 2004-10-02 
 Polar (JS) Wrocław - Śląsk (JS) Wrocław  1:4 
  
  
 801 
 2004-10-02 
 Parasol (JS) Wrocław - SP (JS) Głogów  4:0 
  
  
 802 
 2004-09-29 
 MKS Oława - Sparta Świdnica  0:2 
  
  
 803 
 2004-09-29 
 Piast Nowa Ruda - Łużyce Lubań  3:3 
  
  
 804 
 2004-09-29 
 Śląsk II Wrocław - Nysa Zgorzelec  3:0 
  
  
 805 
 2004-09-29 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Pogoń Oleśnica  2:0 
  
  
 806 
 2004-09-29 
 Prochowiczanka Prochowice - Polonia Trzebnica  2:1 
  
  
 807 
 2004-09-29 
 Gawin Królewska Wola - BKS Bolesławiec  1:1 
  
  
 808 
 2004-09-29 
 Górnik Wałbrzych - Kuźnia Jawor  2:2 
  
  
 809 
 2004-09-29 
 Julia Szklarska Poręba - KP Brzeg Dolny  4:1 
  
  
 810 
 2004-09-26 
 Julia Szklarska Poręba - MKS Oława  1:4 
  
  
 811 
 2004-09-26 
 Zagłębie II Lubin - Piast Nowa Ruda  2:3 
  
  
 812 
 2004-09-25 
 KP Brzeg Dolny - Górnik Wałbrzych  0:2 
  
  
 813 
 2004-09-25 
 Kuźnia Jawor - Gawin Królewska Wola  0:1 
  
  
 814 
 2004-09-25 
 BKS Bolesławiec - Prochowiczanka Prochowice  1:0 
  
  
 815 
 2004-09-25 
 Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:0 
  
  
 816 
 2004-09-25 
 Pogoń Oleśnica - Śląsk II Wrocław  5:1 
  
  
 817 
 2004-09-25 
 Nysa Zgorzelec - Karkonosze Jelenia Góra  3:2 
  
  
 818 
 2004-09-25 
 Łużyce Lubań - Sparta Świdnica  3:1 
  
  
 819 
 2004-09-25 
 Zagłębie (JS) Lubin - Parasol (JS) Wrocław  2:1 
  
  
 820 
 2004-09-25 
 SP (JS) Głogów - Polar (JS) Wrocław  0:3 
  
  
 821 
 2004-09-25 
 Śląsk (JS) Wrocław - Polonia (JS) Świdnica  5:1 
  
  
 822 
 2004-09-25 
 Ślęza (JS) Wrocław - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  3:4 
  
  
 823 
 2004-09-25 
 Górnik (JS) Wałbrzych - BKS (JS) Bolesławiec  4:0 
  
  
 824 
 2004-09-25 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Kuźnia (JS) Jawor  3:1 
  
  
 825 
 2004-09-25 
 Sparta (JS) Świdnica - Olimpia (JS) Kamienna Góra  5:1 
  
  
 826 
 2004-09-25 
 Górnik (JS) Polkowice - Miedź (JS) Legnica  3:8 
  
  
 827 
 2004-09-22 
 Zagłębie II Lubin - BKS Bolesławiec  0:1 
  
  
 828 
 2004-09-22 
 Górnik (JS) Wałbrzych - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  0:0 
  
  
 829 
 2004-09-19 
 Śląsk II Wrocław - Polonia Trzebnica  0:1 
  
  
 830 
 2004-09-18 
 MKS Oława - Łużyce Lubań  4:1 
  
  
 831 
 2004-09-18 
 Piast Nowa Ruda - Nysa Zgorzelec  3:0 
  
  
 832 
 2004-09-18 
 Karkonosze Jelenia Góra - Pogoń Oleśnica  0:0 
  
  
 833 
 2004-09-18 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - BKS Bolesławiec  1:2 
  
  
 834 
 2004-09-18 
 Prochowiczanka Prochowice - Kuźnia Jawor  1:1 
  
  
 835 
 2004-09-18 
 Gawin Królewska Wola - KP Brzeg Dolny  2:0 
  
  
 836 
 2004-09-18 
 Górnik Wałbrzych - Julia Szklarska Poręba  4:0 
  
  
 837 
 2004-09-18 
 Górnik (JS) Polkowice - Zagłębie (JS) Lubin  2:2 
  
  
 838 
 2004-09-18 
 Miedź (JS) Legnica - Sparta (JS) Świdnica  6:0 
  
  
 839 
 2004-09-18 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  3:3 
  
  
 840 
 2004-09-18 
 Kuźnia (JS) Jawor - Górnik (JS) Wałbrzych  0:0 
  
  
 841 
 2004-09-18 
 BKS (JS) Bolesławiec - Ślęza (JS) Wrocław  0:3 
  
  
 842 
 2004-09-18 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Śląsk (JS) Wrocław  0:4 
  
  
 843 
 2004-09-18 
 Polonia (JS) Świdnica - SP (JS) Głogów  1:3 
  
  
 844 
 2004-09-18 
 Polar (JS) Wrocław - Parasol (JS) Wrocław  0:2 
  
  
 845 
 2004-09-15 
 Górnik Wałbrzych - MKS Oława  2:1 
  
  
 846 
 2004-09-15 
 Julia Szklarska Poręba - Gawin Królewska Wola  0:3 
  
  
 847 
 2004-09-15 
 KP Brzeg Dolny - Prochowiczanka Prochowice  1:1 
  
  
 848 
 2004-09-15 
 Kuźnia Jawor - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:3 
  
  
 849 
 2004-09-15 
 BKS Bolesławiec - Śląsk II Wrocław  2:1 
  
  
 850 
 2004-09-15 
 Polonia Trzebnica - Karkonosze Jelenia Góra  0:2 
  
  
 851 
 2004-09-15 
 Pogoń Oleśnica - Piast Nowa Ruda  0:4 
  
  
 852 
 2004-09-15 
 Nysa Zgorzelec - Sparta Świdnica  2:4 
  
  
 853 
 2004-09-11 
 SP (JS) Głogów - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  1:0 
  
  
 854 
 2004-09-01 
 MKS Oława - Nysa Zgorzelec  3:1 
  
  
 855 
 2004-09-01 
 Zagłębie II Lubin - Pogoń Oleśnica  0:2 
  
  
 856 
 2004-09-01 
 Łużyce Lubań - Polonia Trzebnica  1:0 
  
  
 857 
 2004-09-01 
 Sparta Świdnica - BKS Bolesławiec  0:1 
  
  
 858 
 2004-09-01 
 Piast Nowa Ruda - Kuźnia Jawor  4:0 
  
  
 859 
 2004-09-01 
 Karkonosze Jelenia Góra - KP Brzeg Dolny  0:3 
  
  
 860 
 2004-09-01 
 Śląsk II Wrocław - Julia Szklarska Poręba  3:0 
  
  
 861 
 2004-09-01 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Wałbrzych  1:1 
  
  
 862 
 2004-09-01 
 Prochowiczanka Prochowice - Gawin Królewska Wola  1:0 
  
  
 863 
 2004-08-29 
 Julia Szklarska Poręba - Karkonosze Jelenia Góra  1:6 
  
  
 864 
 2004-08-28 
 Prochowiczanka Prochowice - MKS Oława  1:4 
  
  
 865 
 2004-08-28 
 Gawin Królewska Wola - Orzeł Ząbkowice Śląskie  5:1 
  
  
 866 
 2004-08-28 
 Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław  0:0 
  
  
 867 
 2004-08-28 
 KP Brzeg Dolny - Piast Nowa Ruda  1:2 
  
  
 868 
 2004-08-28 
 Kuźnia Jawor - Sparta Świdnica  2:2 
  
  
 869 
 2004-08-28 
 BKS Bolesławiec - Łużyce Lubań  1:1 
  
  
 870 
 2004-08-28 
 Pogoń Oleśnica - Nysa Zgorzelec  2:1 
  
  
 871 
 2004-08-22 
 Śląsk II Wrocław - Gawin Królewska Wola  2:4 
  
  
 872 
 2004-08-22 
 Karkonosze (JS) Jelenia Góra - Ślęza (JS) Wrocław  0:2 
  
  
 873 
 2004-08-22 
 Miedź (JS) Legnica - Parasol (JS) Wrocław  2:3 
  
  
 874 
 2004-08-21 
 MKS Oława - Pogoń Oleśnica  1:2 
  
  
 875 
 2004-08-21 
 Nysa Zgorzelec - Polonia Trzebnica  1:2 
  
  
 876 
 2004-08-21 
 Łużyce Lubań - Kuźnia Jawor  0:3 
  
  
 877 
 2004-08-21 
 Sparta Świdnica - KP Brzeg Dolny  1:3 
  
  
 878 
 2004-08-21 
 Piast Nowa Ruda - Julia Szklarska Poręba  5:2 
  
  
 879 
 2004-08-21 
 Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych  0:3 
  
  
 880 
 2004-08-21 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Prochowiczanka Prochowice  4:0 
  
  
 881 
 2004-08-21 
 Sparta (JS) Świdnica - Śląsk (JS) Wrocław  2:2 
  
  
 882 
 2004-08-21 
 Górnik (JS) Polkowice - SP (JS) Głogów  2:1 
  
  
 883 
 2004-08-21 
 Olimpia (JS) Kamienna Góra - Polar (JS) Wrocław  4:6 
  
  
 884 
 2004-08-15 
 Julia Szklarska Poręba - Sparta Świdnica  2:4 
  
  
 885 
 2004-08-14 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKS Oława  0:2 
  
  
 886 
 2004-08-14 
 Prochowiczanka Prochowice - Śląsk II Wrocław  4:1 
  
  
 887 
 2004-08-14 
 Gawin Królewska Wola - Karkonosze Jelenia Góra  4:2 
  
  
 888 
 2004-08-14 
 Górnik Wałbrzych - Piast Nowa Ruda  3:0 
  
  
 889 
 2004-08-14 
 KP Brzeg Dolny - Łużyce Lubań  6:1 
  
  
 890 
 2004-08-14 
 BKS Bolesławiec - Nysa Zgorzelec  1:0 
  
  
 891 
 2004-08-14 
 Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica  1:1 
  
  
 892 
 2004-07-24 
 MG MZKS Kozienice - Pogoń Staszów  3:0 
  
  
 893 
 2004-07-24 
 Burza Gręboszów - Gawin Królewska Wola  0:2 
  
  
 894 
 2004-07-24 
 Chemik/Zawisza Bydgoszcz - Huragan Morąg  3:1 
  
  
 895 
 2004-06-20 
 Julia Szklarska Poręba - Śląsk II Wrocław  3:0 
  
  
 896 
 2004-06-20 
 Polonia Trzebnica - Gawin Królewska Wola  2:1 
  
  
 897 
 2004-06-13 
 Gawin Królewska Wola - Piast Nowa Ruda  5:2 
  
  
 898 
 2004-06-13 
 Śląsk II Wrocław - Polonia Trzebnica  1:8 
  
  
 899 
 2004-06-13 
 Nysa Zgorzelec - Lechia Dzierżoniów  3:0 
  
  
 900 
 2004-06-09 
 Inkopax Wrocław - Gawin Królewska Wola  1:0 
  
  
 901 
 2004-06-09 
 Piast Nowa Ruda - Śląsk II Wrocław  3:1 
  
  
 902 
 2004-06-06 
 Śląsk II Wrocław - Inkopax Wrocław  1:2 
  
  
 903 
 2004-06-05 
 Gawin Królewska Wola - Włókniarz Mirsk  3:0 
  
  
 904 
 2004-05-29 
 Gawin Królewska Wola - Śląsk II Wrocław  3:0 
  
  
 905 
 2004-05-26 
 Sparta Świdnica - Gawin Królewska Wola  2:1 
  
  
 906 
 2004-05-26 
 Karkonosze Jelenia Góra - Inkopax Wrocław  0:3 
  
  
 907 
 2004-05-26 
 Śląsk II Wrocław - Włókniarz Mirsk  6:1 
  
  
 908 
 2004-05-23 
 Śląsk II Wrocław - Sparta Świdnica  0:3 
  
  
 909 
 2004-05-22 
 Gawin Królewska Wola - Karkonosze Jelenia Góra  3:0 
  
  
 910 
 2004-05-15 
 Sparta Świdnica - Włókniarz Mirsk  7:0 
  
  
 911 
 2004-05-15 
 Karkonosze Jelenia Góra - Śląsk II Wrocław  0:1 
  
  
 912 
 2004-05-15 
 Nysa Zgorzelec - Gawin Królewska Wola  0:1 
  
  
 913 
 2004-05-15 
 Pogoń Oleśnica - Inkopax Wrocław  1:3 
  
  
 914 
 2004-05-15 
 Bielawianka Bielawa - Piast Nowa Ruda  1:1 
  
  
 915 
 2004-05-15 
 Kuźnia Jawor - Polonia Trzebnica  2:0 
  
  
 916 
 2004-05-15 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Julia Szklarska Poręba  5:1 
  
  
 917 
 2004-05-15 
 MKS Oława - Zagłębie II Lubin  2:2 
  
  
 918 
 2004-05-15 
 Łużyce Lubań - Lechia Dzierżoniów  4:0 
  
  
 919 
 2004-05-09 
 Włókniarz Mirsk - Lechia Dzierżoniów  1:1 
  
  
 920 
 2004-05-09 
 Julia Szklarska Poręba - MKS Oława  0:3 
  
  
 921 
 2004-05-09 
 Śląsk II Wrocław - Nysa Zgorzelec  1:4 
  
  
 922 
 2004-05-08 
 Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:0 
  
  
 923 
 2004-05-08 
 Piast Nowa Ruda - Kuźnia Jawor  1:1 
  
  
 924 
 2004-05-08 
 Inkopax Wrocław - Bielawianka Bielawa  3:0 
  
  
 925 
 2004-05-08 
 Gawin Królewska Wola - Pogoń Oleśnica  1:1 
  
  
 926 
 2004-05-08 
 Sparta Świdnica - Karkonosze Jelenia Góra  4:0 
  
  
 927 
 2004-05-01 
 Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin  0:3 
  
  
 928 
 2004-05-01 
 Karkonosze Jelenia Góra - Włókniarz Mirsk  5:0 
  
  
 929 
 2004-05-01 
 Nysa Zgorzelec - Sparta Świdnica  1:1 
  
  
 930 
 2004-05-01 
 Pogoń Oleśnica - Śląsk II Wrocław  3:1 
  
  
 931 
 2004-05-01 
 Bielawianka Bielawa - Gawin Królewska Wola  0:2 
  
  
 932 
 2004-05-01 
 Kuźnia Jawor - Inkopax Wrocław  2:0 
  
  
 933 
 2004-05-01 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda  5:1 
  
  
 934 
 2004-05-01 
 MKS Oława - Polonia Trzebnica  4:0 
  
  
 935 
 2004-05-01 
 Łużyce Lubań - Julia Szklarska Poręba  0:3 
  
  
 936 
 2004-04-28 
 Polonia Trzebnica - Inkopax Wrocław  0:1 
  
  
 937 
 2004-04-28 
 Lechia Dzierżoniów - Sparta Świdnica  0:1 
  
  
 938 
 2004-04-28 
 Włókniarz Mirsk - Piast Nowa Ruda  0:3 
  
  
 939 
 2004-04-28 
 Karkonosze Jelenia Góra - Łużyce Lubań  1:0 
  
  
 940 
 2004-04-28 
 Nysa Zgorzelec - MKS Oława  0:2 
  
  
 941 
 2004-04-28 
 Bielawianka Bielawa - Kuźnia Jawor  2:2 
  
  
 942 
 2004-04-25 
 Włókniarz Mirsk - Zagłębie II Lubin  0:4 
  
  
 943 
 2004-04-25 
 Julia Szklarska Poręba - Lechia Dzierżoniów  4:0 
  
  
 944 
 2004-04-25 
 Śląsk II Wrocław - Bielawianka Bielawa  3:2 
  
  
 945 
 2004-04-24 
 Polonia Trzebnica - Łużyce Lubań  3:2 
  
  
 946 
 2004-04-24 
 Piast Nowa Ruda - MKS Oława  4:3 
  
  
 947 
 2004-04-24 
 Inkopax Wrocław - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:1 
  
  
 948 
 2004-04-24 
 Gawin Królewska Wola - Kuźnia Jawor  3:1 
  
  
 949 
 2004-04-24 
 Sparta Świdnica - Pogoń Oleśnica  1:0 
  
  
 950 
 2004-04-24 
 Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Zgorzelec  4:0 
  
  
 951 
 2004-04-18 
 Zagłębie II Lubin - Julia Szklarska Poręba  5:0 
  
  
 952 
 2004-04-17 
 Nysa Zgorzelec - Włókniarz Mirsk  5:0 
  
  
 953 
 2004-04-17 
 Pogoń Oleśnica - Karkonosze Jelenia Góra  1:1 
  
  
 954 
 2004-04-17 
 Bielawianka Bielawa - Sparta Świdnica  0:3 
  
  
 955 
 2004-04-17 
 Kuźnia Jawor - Śląsk II Wrocław  0:3 
  
  
 956 
 2004-04-17 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Gawin Królewska Wola  1:3 
  
  
 957 
 2004-04-17 
 MKS Oława - Inkopax Wrocław  0:1 
  
  
 958 
 2004-04-17 
 Łużyce Lubań - Piast Nowa Ruda  2:0 
  
  
 959 
 2004-04-17 
 Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica  1:1 
  
  
 960 
 2004-04-10 
 Włókniarz Mirsk - Julia Szklarska Poręba  0:1 
  
  
 961 
 2004-04-10 
 Polonia Trzebnica - Zagłębie II Lubin  1:1 
  
  
 962 
 2004-04-10 
 Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów  0:0 
  
  
 963 
 2004-04-10 
 Inkopax Wrocław - Łużyce Lubań  2:0 
  
  
 964 
 2004-04-10 
 Gawin Królewska Wola - MKS Oława  1:1 
  
  
 965 
 2004-04-10 
 Śląsk II Wrocław - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:1 
  
  
 966 
 2004-04-10 
 Sparta Świdnica - Kuźnia Jawor  3:0 
  
  
 967 
 2004-04-10 
 Karkonosze Jelenia Góra - Bielawianka Bielawa  4:1 
  
  
 968 
 2004-04-09 
 Nysa Zgorzelec - Pogoń Oleśnica  1:0 
  
  
 969 
 2004-04-04 
 Julia Szklarska Poręba - Polonia Trzebnica  1:2 
  
  
 970 
 2004-04-03 
 Pogoń Oleśnica - Włókniarz Mirsk  4:0 
  
  
 971 
 2004-04-03 
 Bielawianka Bielawa - Nysa Zgorzelec  2:4 
  
  
 972 
 2004-04-03 
 Kuźnia Jawor - Karkonosze Jelenia Góra  2:0 
  
  
 973 
 2004-04-03 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sparta Świdnica  2:0 
  
  
 974 
 2004-04-03 
 MKS Oława - Śląsk II Wrocław  0:1 
  
  
 975 
 2004-04-03 
 Łużyce Lubań - Gawin Królewska Wola  0:2 
  
  
 976 
 2004-04-03 
 Lechia Dzierżoniów - Inkopax Wrocław  0:1 
  
  
 977 
 2004-03-28 
 Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:1 
  
  
 978 
 2004-03-28 
 Włókniarz Mirsk - Polonia Trzebnica  0:2 
  
  
 979 
 2004-03-28 
 Śląsk II Wrocław - Łużyce Lubań  0:1 
  
  
 980 
 2004-03-27 
 Piast Nowa Ruda - Julia Szklarska Poręba  1:2 
  
  
 981 
 2004-03-27 
 Inkopax Wrocław - Zagłębie II Lubin  3:2 
  
  
 982 
 2004-03-27 
 Gawin Królewska Wola - Lechia Dzierżoniów  5:0 
  
  
 983 
 2004-03-27 
 Sparta Świdnica - MKS Oława  0:0 
  
  
 984 
 2004-03-27 
 Karkonosze Jelenia Góra - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:4 
  
  
 985 
 2004-03-27 
 Nysa Zgorzelec - Kuźnia Jawor  0:1 
  
  
 986 
 2004-03-27 
 Pogoń Oleśnica - Bielawianka Bielawa  2:1 
  
  
 987 
 2004-03-21 
 Kuźnia Jawor - Pogoń Oleśnica  1:0 
  
  
 988 
 2004-03-21 
 Zagłębie II Lubin - Gawin Królewska Wola  2:4 
  
  
 989 
 2004-03-21 
 Julia Szklarska Poręba - Inkopax Wrocław  0:4 
  
  
 990 
 2004-03-21 
 Polonia Trzebnica - Piast Nowa Ruda  1:3 
  
  
 991 
 2004-03-20 
 Nysa Zgorzelec - Orzeł Ząbkowice Śląskie  3:0 
  
  
 992 
 2004-03-20 
 Bielawianka Bielawa - Włókniarz Mirsk  3:1 
  
  
 993 
 2004-03-20 
 MKS Oława - Karkonosze Jelenia Góra  0:2 
  
  
 994 
 2004-03-20 
 Łużyce Lubań - Sparta Świdnica  5:1 
  
  
 995 
 2004-03-20 
 Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław  1:3 
  
  
 996 
 2004-03-14 
 Gawin Królewska Wola - Julia Szklarska Poręba  0:0 
  
  
 997 
 2004-03-14 
 Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin  1:1 
  
  
 998 
 2004-01-01 
 Miedź (JM) Legnica - Zagłębie (JM) Lubin  0:1 
  
  
 999 
 2004-01-01 
 Miedź (JS) Legnica - Zagłębie (JS) Lubin  3:1 
  
  
 1000 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JS) Lubin - Chrobry (JS) Głogów  0:0 
  
  
 1001 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JM) Lubin - Chrobry (JM) Głogów  0:0 
  
  
 1002 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JS) Lubin - BKS (JS) Bolesławiec  0:0 
  
  
 1003 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JM) Lubin - BKS (JM) Bolesławiec  0:0 
  
  
 1004 
 2004-01-01 
 Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie - Zagłębie (JS) Lubin  0:0 
  
  
 1005 
 2004-01-01 
 Orzeł (JM) Ząbkowice Śląskie - Zagłębie (JM) Lubin  0:0 
  
  
 1006 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JM) Lubin - MKP (JM) Wołów  0:0 
  
  
 1007 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JS) Lubin - MKP (JS) Wołów  0:0 
  
  
 1008 
 2004-01-01 
 Polonia (JS) Środa Śląska - Zagłębie (JS) Lubin  0:0 
  
  
 1009 
 2004-01-01 
 Polonia (JM) Świdnica - Zagłębie (JM) Lubin  0:0 
  
  
 1010 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JS) Lubin - Piast (JS) Nowa Ruda  0:0 
  
  
 1011 
 2004-01-01 
 Zagłębie (JM) Lubin - Piast (JM) Nowa Ruda  0:0 
  
  
 1012 
 2003-11-22 
 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Błękitni Stargard Szczeciński  3:0 
  
  
 1013 
 2003-11-22 
 Tłoki Gorzyce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  3:1 
  
  
 1014 
 2003-11-16 
 Śląsk II Wrocław - Julia Szklarska Poręba  0:1 
  
  
 1015 
 2003-11-15 
 Sparta Świdnica - Zagłębie II Lubin  3:1 
  
  
 1016 
 2003-11-15 
 Błękitni Stargard Szczeciński - Polar Wrocław  0:0 
  
  
 1017 
 2003-11-15 
 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Łódzki KS   0:5 
  
  
 1018 
 2003-11-15 
 Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań  0:3 
  
  
 1019 
 2003-11-15 
 Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Dzierżoniów  7:2 
  
  
 1020 
 2003-11-15 
 Inkopax Wrocław - Piast Nowa Ruda  2:0 
  
  
 1021 
 2003-11-15 
 Kuźnia Jawor - Włókniarz Mirsk  0:4 
  
  
 1022 
 2003-11-15 
 Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:1 
  
  
 1023 
 2003-11-15 
 Pogoń Oleśnica - MKS Oława  2:1 
  
  
 1024 
 2003-11-15 
 Gawin Królewska Wola - Polonia Trzebnica  3:0 
  
  
 1025 
 2003-11-13 
 Górnik (JM) Polkowice - Zagłębie (JM) Lubin  0:1 
  
  
 1026 
 2003-11-13 
 Zagłębie (JM) Lubin - Polar (JM) Wrocław  8:4 
  
  
 1027 
 2003-11-13 
 Polonia (JM) Środa Śląska - Zagłębie (JM) Lubin  0:9 
  
  
 1028 
 2003-11-13 
 Górnik (JS) Polkowice - Zagłębie (JS) Lubin  1:4 
  
  
 1029 
 2003-11-13 
 Zagłębie (JS) Lubin - Polar (JS) Wrocław  4:3 
  
  
 1030 
 2003-11-13 
 Polonia (JS) Środa Śląska - Zagłębie (JS) Lubin  0:2 
  
  
 1031 
 2003-11-11 
 Nysa Zgorzelec - Zagłębie II Lubin  1:1 
  
  
 1032 
 2003-11-11 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Włókniarz Mirsk  6:0 
  
  
 1033 
 2003-11-11 
 Kuźnia Jawor - MKS Oława  1:2 
  
  
 1034 
 2003-11-11 
 Bielawianka Bielawa - Łużyce Lubań  1:0 
  
  
 1035 
 2003-11-11 
 Pogoń Oleśnica - Lechia Dzierżoniów  6:0 
  
  
 1036 
 2003-11-11 
 Sparta Świdnica - Polonia Trzebnica  2:3 
  
  
 1037 
 2003-11-11 
 Śląsk II Wrocław - Piast Nowa Ruda  3:1 
  
  
 1038 
 2003-11-11 
 Gawin Królewska Wola - Inkopax Wrocław  1:1 
  
  
 1039 
 2003-11-09 
 Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra  3:2 
  
  
 1040 
 2003-11-09 
 Julia Szklarska Poręba - Sparta Świdnica  0:2 
  
  
 1041 
 2003-11-09 
 Lechia Dzierżoniów - Nysa Zgorzelec  0:1 
  
  
 1042 
 2003-11-08 
 Włókniarz Mirsk - Inkopax Wrocław  0:1 
  
  
 1043 
 2003-11-08 
 Piast Nowa Ruda - Gawin Królewska Wola  2:1 
  
  
 1044 
 2003-11-08 
 Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław  5:1 
  
  
 1045 
 2003-11-08 
 Łużyce Lubań - Pogoń Oleśnica  0:0 
  
  
 1046 
 2003-11-08 
 MKS Oława - Bielawianka Bielawa  1:0 
  
  
 1047 
 2003-11-08 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Kuźnia Jawor  6:2 
  
  
 1048 
 2003-10-31 
 Karkonosze Jelenia Góra - Julia Szklarska Poręba  5:2 
  
  
 1049 
 2003-10-26 
 Zagłębie II Lubin - Pogoń Oleśnica  5:0 
  
  
 1050 
 2003-10-26 
 Zagłębie (JM) Lubin - Śląsk (JM) Wrocław  2:3 
  
  
 1051 
 2003-10-26 
 Zagłębie (JS) Lubin - Śląsk (JS) Wrocław  1:1 
  
  
 1052 
 2003-10-26 
 Julia Szklarska Poręba - Nysa Zgorzelec  2:2 
  
  
 1053 
 2003-10-26 
 Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa  0:3 
  
  
 1054 
 2003-10-25 
 Włókniarz Mirsk - Gawin Królewska Wola  0:1 
  
  
 1055 
 2003-10-25 
 Inkopax Wrocław - Śląsk II Wrocław  2:0 
  
  
 1056 
 2003-10-25 
 Piast Nowa Ruda - Sparta Świdnica  1:2 
  
  
 1057 
 2003-10-25 
 Polonia Trzebnica - Karkonosze Jelenia Góra  1:0 
  
  
 1058 
 2003-10-25 
 Łużyce Lubań - Kuźnia Jawor  1:0 
  
  
 1059 
 2003-10-25 
 MKS Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie  2:0 
  
  
 1060 
 2003-10-19 
 MKS Oława - Włókniarz Mirsk  1:0 
  
  
 1061 
 2003-10-19 
 Śląsk II Wrocław - Gawin Królewska Wola  3:1 
  
  
 1062 
 2003-10-19 
 Zagłębie (JM) Lubin - Ślęza (JM) Wrocław  15:0 
  
  
 1063 
 2003-10-19 
 Zagłębie (JS) Lubin - Ślęza (JS) Wrocław  4:1 
  
  
 1064 
 2003-10-18 
 Bielawianka Bielawa - Zagłębie II Lubin  0:3 
  
  
 1065 
 2003-10-18 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Łużyce Lubań  2:0 
  
  
 1066 
 2003-10-18 
 Kuźnia Jawor - Lechia Dzierżoniów  1:1 
  
  
 1067 
 2003-10-18 
 Nysa Zgorzelec - Polonia Trzebnica  0:0 
  
  
 1068 
 2003-10-18 
 Karkonosze Jelenia Góra - Piast Nowa Ruda  1:0 
  
  
 1069 
 2003-10-18 
 Sparta Świdnica - Inkopax Wrocław  0:3 
  
  
 1070 
 2003-10-18 
 Pogoń Oleśnica - Julia Szklarska Poręba  1:1 
  
  
 1071 
 2003-10-15 
 Zagłębie II Lubin - Włókniarz Mirsk  3:0 
  
  
 1072 
 2003-10-12 
 Zagłębie II Lubin - Kuźnia Jawor  8:0 
  
  
 1073 
 2003-10-12 
 Zagłębie (JS) Lubin - Zagłębie (JS) Wałbrzych  0:0 
  
  
 1074 
 2003-10-12 
 Julia Szklarska Poręba - Bielawianka Bielawa  0:4 
  
  
 1075 
 2003-10-12 
 Lechia Dzierżoniów - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:5 
  
  
 1076 
 2003-10-12 
 Zagłębie (JM) Lubin - Zagłębie (JM) Wałbrzych  6:1 
  
  
 1077 
 2003-10-11 
 Włókniarz Mirsk - Śląsk II Wrocław  4:0 
  
  
 1078 
 2003-10-11 
 Gawin Królewska Wola - Sparta Świdnica  1:1 
  
  
 1079 
 2003-10-11 
 Inkopax Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra  0:1 
  
  
 1080 
 2003-10-11 
 Piast Nowa Ruda - Nysa Zgorzelec  0:1 
  
  
 1081 
 2003-10-11 
 Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica  0:0 
  
  
 1082 
 2003-10-11 
 Łużyce Lubań - MKS Oława  2:0 
  
  
 1083 
 2003-10-04 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Zagłębie II Lubin  4:2 
  
  
 1084 
 2003-10-04 
 Łużyce Lubań - Włókniarz Mirsk  0:0 
  
  
 1085 
 2003-10-04 
 MKS Oława - Lechia Dzierżoniów  2:0 
  
  
 1086 
 2003-10-04 
 Kuźnia Jawor - Julia Szklarska Poręba  2:5 
  
  
 1087 
 2003-10-04 
 Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica  3:3 
  
  
 1088 
 2003-10-04 
 Pogoń Oleśnica - Piast Nowa Ruda  3:1 
  
  
 1089 
 2003-10-04 
 Nysa Zgorzelec - Inkopax Wrocław  0:1 
  
  
 1090 
 2003-10-04 
 Karkonosze Jelenia Góra - Gawin Królewska Wola  3:1 
  
  
 1091 
 2003-10-04 
 Sparta Świdnica - Śląsk II Wrocław  1:2 
  
  
 1092 
 2003-10-04 
 SP (JS) Głogów - Zagłębie (JS) Lubin  0:2 
  
  
 1093 
 2003-10-04 
 SP (JM) Głogów - Zagłębie (JM) Lubin  1:7 
  
  
 1094 
 2003-10-01 
 Zagłębie II Lubin - MKS Oława  1:1 
  
  
 1095 
 2003-10-01 
 Włókniarz Mirsk - Sparta Świdnica  3:2 
  
  
 1096 
 2003-10-01 
 Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra  2:1 
  
  
 1097 
 2003-10-01 
 Gawin Królewska Wola - Nysa Zgorzelec  2:0 
  
  
 1098 
 2003-10-01 
 Inkopax Wrocław - Pogoń Oleśnica  1:0 
  
  
 1099 
 2003-10-01 
 Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa  0:0 
  
  
 1100 
 2003-10-01 
 Polonia Trzebnica - Kuźnia Jawor  2:1 
  
  
 1101 
 2003-10-01 
 Julia Szklarska Poręba - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:6 
  
  
 1102 
 2003-10-01 
 Lechia Dzierżoniów - Łużyce Lubań  1:4 
  
  
 1103 
 2003-09-28 
 Zagłębie (JS) Lubin - Karkonosze (JS) Jelenia Góra  3:1 
  
  
 1104 
 2003-09-28 
 Zagłębie (JM) Lubin - Karkonosze (JM) Jelenia Góra  2:0 
  
  
 1105 
 2003-09-28 
 Lechia Dzierżoniów - Włókniarz Mirsk  1:3 
  
  
 1106 
 2003-09-27 
 Łużyce Lubań - Zagłębie II Lubin  2:3 
  
  
 1107 
 2003-09-27 
 MKS Oława - Julia Szklarska Poręba  4:1 
  
  
 1108 
 2003-09-27 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica  6:1 
  
  
 1109 
 2003-09-27 
 Kuźnia Jawor - Piast Nowa Ruda  1:2 
  
  
 1110 
 2003-09-27 
 Bielawianka Bielawa - Inkopax Wrocław  0:1 
  
  
 1111 
 2003-09-27 
 Pogoń Oleśnica - Gawin Królewska Wola  3:0 
  
  
 1112 
 2003-09-27 
 Nysa Zgorzelec - Śląsk II Wrocław  1:0 
  
  
 1113 
 2003-09-27 
 Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Świdnica  2:0 
  
  
 1114 
 2003-09-24 
 Zagłębie (JS) Lubin - Miedź (JS) Legnica  6:2 
  
  
 1115 
 2003-09-24 
 Zagłębie (JM) Lubin - Miedź (JM) Legnica  1:0 
  
  
 1116 
 2003-09-24 
 BLASTEXPOL Chocianów - Zagłębie II Lubin  0:16 
  
  
 1117 
 2003-09-21 
 Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów  7:0 
  
  
 1118 
 2003-09-21 
 Piast (JS) Nowa Ruda - Zagłębie (JS) Lubin  1:2 
  
  
 1119 
 2003-09-21 
 Piast (JM) Nowa Ruda - Zagłębie (JM) Lubin  0:4 
  
  
 1120 
 2003-09-21 
 Śląsk II Wrocław - Pogoń Oleśnica  0:1 
  
  
 1121 
 2003-09-21 
 Julia Szklarska Poręba - Łużyce Lubań  1:2 
  
  
 1122 
 2003-09-20 
 Włókniarz Mirsk - Karkonosze Jelenia Góra  3:2 
  
  
 1123 
 2003-09-20 
 Sparta Świdnica - Nysa Zgorzelec  3:1 
  
  
 1124 
 2003-09-20 
 Gawin Królewska Wola - Bielawianka Bielawa  1:0 
  
  
 1125 
 2003-09-20 
 Inkopax Wrocław - Kuźnia Jawor  3:1 
  
  
 1126 
 2003-09-20 
 Piast Nowa Ruda - Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:1 
  
  
 1127 
 2003-09-20 
 Polonia Trzebnica - MKS Oława  0:1 
  
  
 1128 
 2003-09-17 
 Lechia Dzierżoniów - Julia Szklarska Poręba  1:3 
  
  
 1129 
 2003-09-17 
 Łużyce Lubań - Polonia Trzebnica  2:2 
  
  
 1130 
 2003-09-17 
 MKS Oława - Piast Nowa Ruda  3:1 
  
  
 1131 
 2003-09-17 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Inkopax Wrocław  1:2 
  
  
 1132 
 2003-09-17 
 Kuźnia Jawor - Gawin Królewska Wola  0:7 
  
  
 1133 
 2003-09-17 
 Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław  2:2 
  
  
 1134 
 2003-09-17 
 Pogoń Oleśnica - Sparta Świdnica  3:1 
  
  
 1135 
 2003-09-17 
 Nysa Zgorzelec - Karkonosze Jelenia Góra  0:3 
  
  
 1136 
 2003-09-14 
 Julia Szklarska Poręba - Zagłębie II Lubin  2:1 
  
  
 1137 
 2003-09-14 
 Śląsk II Wrocław - Kuźnia Jawor  4:0 
  
  
 1138 
 2003-09-14 
 Zagłębie (JM) Lubin - Polonia (JM) Świdnica  7:0 
  
  
 1139 
 2003-09-14 
 Zagłębie (JS) Lubin - Polonia (JS) Świdnica  3:2 
  
  
 1140 
 2003-09-13 
 Włókniarz Mirsk - Nysa Zgorzelec  2:1 
  
  
 1141 
 2003-09-13 
 Karkonosze Jelenia Góra - Pogoń Oleśnica  5:2 
  
  
 1142 
 2003-09-13 
 Sparta Świdnica - Bielawianka Bielawa  3:2 
  
  
 1143 
 2003-09-13 
 Gawin Królewska Wola - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:2 
  
  
 1144 
 2003-09-13 
 Inkopax Wrocław - MKS Oława  1:0 
  
  
 1145 
 2003-09-13 
 Piast Nowa Ruda - Łużyce Lubań  3:1 
  
  
 1146 
 2003-09-13 
 Polonia Trzebnica - Lechia Dzierżoniów  5:0 
  
  
 1147 
 2003-09-10 
 Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław  9:0 
  
  
 1148 
 2003-09-10 
 MKP (JS) Wołów - Zagłębie (JS) Lubin  0:5 
  
  
 1149 
 2003-09-10 
 MKP (JM) Wołów - Zagłębie (JM) Lubin  4:9 
  
  
 1150 
 2003-09-07 
 Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica  2:2 
  
  
 1151 
 2003-09-07 
 Julia Szklarska Poręba - Włókniarz Mirsk  0:0 
  
  
 1152 
 2003-09-07 
 Lechia Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda  1:2 
  
  
 1153 
 2003-09-07 
 Zagłębie (JM) Lubin - Orzeł (JM) Ząbkowice Śląskie  4:0 
  
  
 1154 
 2003-09-07 
 Zagłębie (JS) Lubin - Orzeł (JS) Ząbkowice Śląskie  4:1 
  
  
 1155 
 2003-09-06 
 Łużyce Lubań - Inkopax Wrocław  1:1 
  
  
 1156 
 2003-09-06 
 MKS Oława - Gawin Królewska Wola  4:0 
  
  
 1157 
 2003-09-06 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław  4:1 
  
  
 1158 
 2003-09-06 
 Kuźnia Jawor - Sparta Świdnica  2:2 
  
  
 1159 
 2003-09-06 
 Bielawianka Bielawa - Karkonosze Jelenia Góra  0:3 
  
  
 1160 
 2003-09-06 
 Pogoń Oleśnica - Nysa Zgorzelec  3:0 
  
  
 1161 
 2003-09-03 
 Piast Nowa Ruda - Zagłębie II Lubin  2:2 
  
  
 1162 
 2003-09-03 
 Włókniarz Mirsk - Pogoń Oleśnica  0:1 
  
  
 1163 
 2003-09-03 
 Nysa Zgorzelec - Bielawianka Bielawa  2:1 
  
  
 1164 
 2003-09-03 
 Karkonosze Jelenia Góra - Kuźnia Jawor  0:2 
  
  
 1165 
 2003-09-03 
 Sparta Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie  1:3 
  
  
 1166 
 2003-09-03 
 Śląsk II Wrocław - MKS Oława  0:0 
  
  
 1167 
 2003-09-03 
 Gawin Królewska Wola - Łużyce Lubań  1:1 
  
  
 1168 
 2003-09-03 
 Inkopax Wrocław - Lechia Dzierżoniów  5:1 
  
  
 1169 
 2003-09-03 
 Polonia Trzebnica - Julia Szklarska Poręba  3:1 
  
  
 1170 
 2003-09-03 
 BKS (JS) Bolesławiec - Zagłębie (JS) Lubin  1:0 
  
  
 1171 
 2003-09-03 
 BKS (JM) Bolesławiec - Zagłębie (JM) Lubin  0:3 
  
  
 1172 
 2003-08-31 
 Zagłębie II Lubin - Inkopax Wrocław  2:0 
  
  
 1173 
 2003-08-31 
 Julia Szklarska Poręba - Piast Nowa Ruda  2:3 
  
  
 1174 
 2003-08-31 
 Lechia Dzierżoniów - Gawin Królewska Wola  1:2 
  
  
 1175 
 2003-08-30 
 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1176 
 2003-08-30 
 Polonia Trzebnica - Włókniarz Mirsk  2:0 
  
  
 1177 
 2003-08-30 
 Łużyce Lubań - Śląsk II Wrocław  2:1 
  
  
 1178 
 2003-08-30 
 MKS Oława - Sparta Świdnica  2:0 
  
  
 1179 
 2003-08-30 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Karkonosze Jelenia Góra  3:1 
  
  
 1180 
 2003-08-30 
 Kuźnia Jawor - Nysa Zgorzelec  1:3 
  
  
 1181 
 2003-08-30 
 Bielawianka Bielawa - Pogoń Oleśnica  1:0 
  
  
 1182 
 2003-08-30 
 Chrobry (JS) Głogów - Zagłębie (JS) Lubin  0:8 
  
  
 1183 
 2003-08-30 
 Chrobry (JM) Głogów - Zagłębie (JM) Lubin  0:6 
  
  
 1184 
 2003-08-27 
 Polonia Ernestynów - Zagłębie II Lubin  1:5 
  
  
 1185 
 2003-08-24 
 Śląsk II Wrocław - Lechia Dzierżoniów  1:0 
  
  
 1186 
 2003-08-23 
 Gawin Królewska Wola - Zagłębie II Lubin  1:0 
  
  
 1187 
 2003-08-23 
 Włókniarz Mirsk - Bielawianka Bielawa  2:1 
  
  
 1188 
 2003-08-23 
 Pogoń Oleśnica - Kuźnia Jawor  2:0 
  
  
 1189 
 2003-08-23 
 Karkonosze Jelenia Góra - MKS Oława  3:1 
  
  
 1190 
 2003-08-23 
 Sparta Świdnica - Łużyce Lubań  1:2 
  
  
 1191 
 2003-08-23 
 Inkopax Wrocław - Julia Szklarska Poręba  3:1 
  
  
 1192 
 2003-08-23 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Zgorzelec  1:0 
  
  
 1193 
 2003-08-23 
 Piast Nowa Ruda - Polonia Trzebnica  3:0 
  
  
 1194 
 2003-08-17 
 Julia Szklarska Poręba - Gawin Królewska Wola  2:2 
  
  
 1195 
 2003-08-16 
 Piast Nowa Ruda - Włókniarz Mirsk  1:3 
  
  
 1196 
 2003-08-16 
 MKS Oława - Nysa Zgorzelec  3:0 
  
  
 1197 
 2003-08-16 
 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Pogoń Oleśnica  2:0 
  
  
 1198 
 2003-08-16 
 Kuźnia Jawor - Bielawianka Bielawa  1:1 
  
  
 1199 
 2003-08-16 
 Inkopax Wrocław - Polonia Trzebnica  1:1 
  
  
 1200 
 2003-08-16 
 Sparta Świdnica - Lechia Dzierżoniów  4:1 
  
  
 1201 
 2003-08-15 
 Łużyce Lubań - Karkonosze Jelenia Góra  1:1 
  
  
 1202 
 2003-06-15 
 Zagłębie II Lubin - Unia Miłoradzice  3:2 
  
  
 1203 
 2003-06-04 
 Zawisza Serby - Zagłębie II Lubin  4:3 
  
  
 1204 
 2003-06-03 
 Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin  3:0 
  
  
 1205 
 1997-06-25 
 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin  0:3 
  
  
 1206 
 1997-06-25 
 Sokół Tychy - Łódzki KS   0:3 
  
  
 1207 
 1997-06-18 
 Zagłębie Lubin - Sokół Tychy  3:0 
  
  
 1208 
 1997-06-18 
 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław  3:0 
  
  
 1209 
 1997-05-24 
 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa  0:3 
  
  
 1210 
 1997-05-24 
 Sokół Tychy - Raków Częstochowa  0:3 
  
  
 1211 
 1997-05-18 
 Sokół Tychy - Amica Wronki  0:3 
  
  
 1212 
 1997-05-14 
 Legia Warszawa - Sokół Tychy  3:0 
  
  
 1213 
 1997-05-10 
 GKS Katowice - Sokół Tychy  3:0 
  
  
 1214 
 1997-05-07 
 Sokół Tychy - Widzew Łódź  0:3 
  
  
 1215 
 1997-05-03 
 Śląsk Wrocław - Sokół Tychy  3:0 
  
  
 1216 
 1997-04-05 
 Sokół Tychy - Odra Wodzisław Śląski  0:3 
  
  
 1217 
 1995-09-30 
 Lechia Olimpia Gdańsk - Lech Poznań  0:3 
  
  
 1218 
 1995-08-30 
 Lechia Olimpia Gdańsk - GKS Katowice  0:3 
  
  
 1219 
 1989-08-20 
 Florian Wrocław - Zagłębie Lubin  2:2 
  
  
 1220 
 1989-07-26 
 Bielawianka Bielawa - Zagłębie Lubin  0:4 
  
  
 1221 
 1989-04-09 
 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia  3:0 
  
  
 1222 
 1988-08-31 
 Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1223 
 1988-08-27 
 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1224 
 1988-07-02 
 Zagłębie Lubin - Górnik Wałbrzych  2:2 
  
  
 1225 
 1988-06-25 
 Górnik Wałbrzych - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1226 
 1987-10-18 
 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin  1:3 
  
  
 1227 
 1987-09-07 
 GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin  0:2 
  
  
 1228 
 1985-08-14 
 Warta Poznań - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1229 
 1984-08-15 
 Lechia Zielona Góra - Zagłębie Lubin  3:2 
  
  
 1230 
 1984-08-05 
 Polonia Leszno - Zagłębie Lubin  1:8 
  
  
 1231 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Gwardia Warszawa  1:1 
  
  
 1232 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Szombierki Bytom  0:1 
  
  
 1233 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław Śląski  2:1 
  
  
 1234 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz  1:0 
  
  
 1235 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Olimpia Poznań  3:0 
  
  
 1236 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  2:0 
  
  
 1237 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - MKS Oława  3:1 
  
  
 1238 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów  2:1 
  
  
 1239 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Ślęza Wrocław  1:0 
  
  
 1240 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Zagłębie Wałbrzych  0:0 
  
  
 1241 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Victoria Jaworzno  2:0 
  
  
 1242 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stilon Gorzów Wlkp.  2:1 
  
  
 1243 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Chemik Police  1:0 
  
  
 1244 
 1984-07-01 
 Gwardia Warszawa - Zagłębie Lubin  1:2 
  
  
 1245 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stal Stocznia Szczecin  1:0 
  
  
 1246 
 1984-07-01 
 Zagłębie Lubin - AKS Górnik Niwka Sosnowiec  2:1 
  
  
 1247 
 1984-07-01 
 Szombierki Bytom - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1248 
 1984-07-01 
 Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1249 
 1984-07-01 
 Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1250 
 1984-07-01 
 Olimpia Poznań - Zagłębie Lubin  2:2 
  
  
 1251 
 1984-07-01 
 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1252 
 1984-07-01 
 Stal Stocznia Szczecin - Zagłębie Lubin  1:4 
  
  
 1253 
 1984-07-01 
 MKS Oława - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1254 
 1984-07-01 
 Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1255 
 1984-07-01 
 Ślęza Wrocław - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1256 
 1984-07-01 
 Zagłębie Wałbrzych - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1257 
 1984-07-01 
 Victoria Jaworzno - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1258 
 1984-07-01 
 Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1259 
 1984-07-01 
 Chemik Police - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1260 
 1984-07-01 
 AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Zagłębie Lubin  0:3 
  
  
 1261 
 1984-03-25 
 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin  1:2 
  
  
 1262 
 1983-08-24 
 GKS Tychy - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1263 
 1983-08-13 
 Pafawag Wrocław - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1264 
 1983-08-07 
 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia  1:0 
  
  
 1265 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk  0:1 
  
  
 1266 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Olimpia Poznań  0:0 
  
  
 1267 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław Śląski  2:0 
  
  
 1268 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Zagłębie Wałbrzych  1:1 
  
  
 1269 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - MKS Oława  0:0 
  
  
 1270 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stilon Gorzów Wlkp.  1:1 
  
  
 1271 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stal Stocznia Szczecin  1:0 
  
  
 1272 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Chemik Police  3:3 
  
  
 1273 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Gwardia Warszawa  1:1 
  
  
 1274 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  0:1 
  
  
 1275 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Victoria Jaworzno  1:1 
  
  
 1276 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Odra Opole  1:4 
  
  
 1277 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Celuloza Kostrzyn  3:0 
  
  
 1278 
 1983-07-01 
 Zagłębie Lubin - Olimpia Elbląg  2:0 
  
  
 1279 
 1983-07-01 
 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin  4:2 
  
  
 1280 
 1983-07-01 
 Olimpia Poznań - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1281 
 1983-07-01 
 Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1282 
 1983-07-01 
 Zagłębie Wałbrzych - Zagłębie Lubin  7:1 
  
  
 1283 
 1983-07-01 
 MKS Oława - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1284 
 1983-07-01 
 Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1285 
 1983-07-01 
 Stal Stocznia Szczecin - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1286 
 1983-07-01 
 Chemik Police - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1287 
 1983-07-01 
 Gwardia Warszawa - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1288 
 1983-07-01 
 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1289 
 1983-07-01 
 Victoria Jaworzno - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1290 
 1983-07-01 
 Odra Opole - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1291 
 1983-07-01 
 Celuloza Kostrzyn - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1292 
 1983-07-01 
 Olimpia Elbląg - Zagłębie Lubin  2:4 
  
  
 1293 
 1983-04-02 
 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1294 
 1983-01-01 
 Zagłębie Lubin - GKS Tychy  2:1 
  
  
 1295 
 1982-08-22 
 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia  2:1 
  
  
 1296 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Górnik Wałbrzych  0:1 
  
  
 1297 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Olimpia Poznań  1:1 
  
  
 1298 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  1:3 
  
  
 1299 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stal Stocznia Szczecin  2:0 
  
  
 1300 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Zagłębie Wałbrzych  1:0 
  
  
 1301 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław Śląski  2:0 
  
  
 1302 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Celuloza Kostrzyn  2:0 
  
  
 1303 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Olimpia Elbląg  3:0 
  
  
 1304 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stilon Gorzów Wlkp.  0:2 
  
  
 1305 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Odra Opole  4:1 
  
  
 1306 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - ROW Rybnik  3:0 
  
  
 1307 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Arkonia Szczecin  1:0 
  
  
 1308 
 1982-07-01 
 Zagłębie Lubin - Gryf Słupsk  6:3 
  
  
 1309 
 1982-07-01 
 Górnik Wałbrzych - Zagłębie Lubin  5:1 
  
  
 1310 
 1982-07-01 
 Olimpia Poznań - Zagłębie Lubin  3:0 
  
  
 1311 
 1982-07-01 
 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1312 
 1982-07-01 
 Stal Stocznia Szczecin - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1313 
 1982-07-01 
 Zagłębie Wałbrzych - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1314 
 1982-07-01 
 Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1315 
 1982-07-01 
 Celuloza Kostrzyn - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1316 
 1982-07-01 
 Olimpia Elbląg - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1317 
 1982-07-01 
 Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1318 
 1982-07-01 
 Odra Opole - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1319 
 1982-07-01 
 ROW Rybnik - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1320 
 1982-07-01 
 GKS Tychy - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1321 
 1982-07-01 
 Arkonia Szczecin - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1322 
 1982-07-01 
 Gryf Słupsk - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1323 
 1979-01-01 
 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze  3:2 
  
  
 1324 
 1978-10-22 
 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa  2:1 
  
  
 1325 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz  0:1 
  
  
 1326 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Bałtyk Gdynia  0:2 
  
  
 1327 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk  0:0 
  
  
 1328 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Zagłębie Wałbrzych  1:1 
  
  
 1329 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Małapanew Ozimek  1:1 
  
  
 1330 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - MKS Oława  1:1 
  
  
 1331 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - ROW Rybnik  3:0 
  
  
 1332 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Górnik Wałbrzych  0:0 
  
  
 1333 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  1:0 
  
  
 1334 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stilon Gorzów Wlkp.  4:1 
  
  
 1335 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stoczniowiec Gdańsk  3:0 
  
  
 1336 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Olimpia Poznań  0:0 
  
  
 1337 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Warta Poznań  2:3 
  
  
 1338 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Goplana Inowrocław  1:0 
  
  
 1339 
 1978-07-01 
 Zagłębie Lubin - Gwardia Koszalin  0:0 
  
  
 1340 
 1978-07-01 
 Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1341 
 1978-07-01 
 Bałtyk Gdynia - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1342 
 1978-07-01 
 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1343 
 1978-07-01 
 Zagłębie Wałbrzych - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1344 
 1978-07-01 
 Małapanew Ozimek - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1345 
 1978-07-01 
 MKS Oława - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1346 
 1978-07-01 
 ROW Rybnik - Zagłębie Lubin  3:0 
  
  
 1347 
 1978-07-01 
 Górnik Wałbrzych - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1348 
 1978-07-01 
 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin  3:0 
  
  
 1349 
 1978-07-01 
 Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1350 
 1978-07-01 
 Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1351 
 1978-07-01 
 Olimpia Poznań - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1352 
 1978-07-01 
 Warta Poznań - Zagłębie Lubin  4:1 
  
  
 1353 
 1978-07-01 
 Gwardia Koszalin - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1354 
 1978-07-01 
 Goplana Inowrocław - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1355 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Odra Opole  0:1 
  
  
 1356 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  1:1 
  
  
 1357 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Star Starachowice  2:1 
  
  
 1358 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Urania Ruda Śląska  1:1 
  
  
 1359 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Małapanew Ozimek  1:0 
  
  
 1360 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stal Stalowa Wola  1:1 
  
  
 1361 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Stal Bielsko-Biała  4:1 
  
  
 1362 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - GKS Katowice  1:2 
  
  
 1363 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Wisłoka Dębica  2:0 
  
  
 1364 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - MKS Oława  0:2 
  
  
 1365 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Gwardia Warszawa  0:0 
  
  
 1366 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Siarka Tarnobrzeg  0:1 
  
  
 1367 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Sparta Zabrze  1:0 
  
  
 1368 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - AKS Górnik Niwka Sosnowiec  1:0 
  
  
 1369 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Korona Kielce  1:0 
  
  
 1370 
 1975-07-01 
 Odra Opole - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1371 
 1975-07-01 
 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin  5:0 
  
  
 1372 
 1975-07-01 
 Star Starachowice - Zagłębie Lubin  4:1 
  
  
 1373 
 1975-07-01 
 Urania Ruda Śląska - Zagłębie Lubin  4:1 
  
  
 1374 
 1975-07-01 
 Małapanew Ozimek - Zagłębie Lubin  1:0 
  
  
 1375 
 1975-07-01 
 Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin  2:2 
  
  
 1376 
 1975-07-01 
 Stal Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1377 
 1975-07-01 
 GKS Katowice - Zagłębie Lubin  5:0 
  
  
 1378 
 1975-07-01 
 Wisłoka Dębica - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1379 
 1975-07-01 
 MKS Oława - Zagłębie Lubin  0:2 
  
  
 1380 
 1975-07-01 
 Gwardia Warszawa - Zagłębie Lubin  3:1 
  
  
 1381 
 1975-07-01 
 Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1382 
 1975-07-01 
 Sparta Zabrze - Zagłębie Lubin  2:0 
  
  
 1383 
 1975-07-01 
 AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Zagłębie Lubin  3:0 
  
  
 1384 
 1975-07-01 
 Korona Kielce - Zagłębie Lubin  3:0 
  
  
 1385 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - GKS Jastrzębie  1:0 
  
  
 1386 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Unia Racibórz  2:1 
  
  
 1387 
 1975-07-01 
 Zagłębie Lubin - Unia Tarnów  2:1 
  
  
 1388 
 1975-07-01 
 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin  3:1 
  
  
 1389 
 1975-07-01 
 Unia Racibórz - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1390 
 1975-07-01 
 Unia Tarnów - Zagłębie Lubin  0:2 
  
  
 1391 
 1974-11-01 
 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów  3:2 
  
  
 1392 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz  0:1 
  
  
 1393 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Gwardia Warszawa  1:0 
  
  
 1394 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Zagłębie Wałbrzych  4:1 
  
  
 1395 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Polonia Bytom  2:0 
  
  
 1396 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - MKS Oława  1:0 
  
  
 1397 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Piast Nowa Ruda  0:0 
  
  
 1398 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław Śląski  1:0 
  
  
 1399 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Bałtyk Gdynia  2:0 
  
  
 1400 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Stilon Gorzów Wlkp.  1:2 
  
  
 1401 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Górnik Pszów  2:1 
  
  
 1402 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Chemik Police  3:1 
  
  
 1403 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  5:1 
  
  
 1404 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Radomiak Radom  3:1 
  
  
 1405 
 1900-01-01 
 Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1406 
 1900-01-01 
 Zagłębie Lubin - Ślęza Wrocław  7:0 
  
  
 1407 
 1900-01-01 
 Gwardia Warszawa - Zagłębie Lubin  2:1 
  
  
 1408 
 1900-01-01 
 Zagłębie Wałbrzych - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1409 
 1900-01-01 
 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin  0:1 
  
  
 1410 
 1900-01-01 
 MKS Oława - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1411 
 1900-01-01 
 Piast Nowa Ruda - Zagłębie Lubin  1:3 
  
  
 1412 
 1900-01-01 
 Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin  0:2 
  
  
 1413 
 1900-01-01 
 Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin  0:0 
  
  
 1414 
 1900-01-01 
 Bałtyk Gdynia - Zagłębie Lubin  1:1 
  
  
 1415 
 1900-01-01 
 Górnik Pszów - Zagłębie Lubin  0:2 
  
  
 1416 
 1900-01-01 
 Chemik Police - Zagłębie Lubin  1:2 
  
  
 1417 
 1900-01-01 
 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin  1:2 
  
  
 1418 
 1900-01-01 
 Ślęza Wrocław - Zagłębie Lubin  1:4 
  
  
 1419 
 1900-01-01 
 Radomiak Radom - Zagłębie Lubin  1:4 
  
  
 RAZEM: 1419 meczów 
 69 
 2